Про нас

ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ створений у березні 2012 року. На сьогодні – це одна з найбільш динамічних охоронних компаній України, що постійно розвивається. За критеріями обсягу ми сьогодні охоплюємо 15% ринку України .

Підприємство має дуже розвинену власну матеріальну базу, а також  повний пакет дозвільних документів на надання різних охоронних послуг.

Найбільше надбання компанії – це працівники. Більшість працюючих мають тривалий стаж роботи в охоронних, правоохоронних та воєнізованих структурах.

Будучи одними із лідерів галузі безпеки, усвідомлюючи міру своєї відповідальності перед замовниками, ми прикладаємо всі свої зусилля, знання та досвід, щоб результати нашої діяльності стали зразком якості виконання зобов’язань. Розширюючи географію та спектр діяльності, ми вдосконалюємо умови співпраці.

ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ накопичує необхідний досвід, що дозволяє отримувати високоякісні послуги не тільки нашим постійним клієнтам, але й  неухильно зростаючій кількості нових.

Ми вдячні Вам за те, що наша компанія зростає і розвивається. Завдяки Вам нас рекомендують партнерам і друзям, забезпечуючи те найцінніше, що може бути в будь-яких відносинах- Вашу довіру. Найвища оцінка для нас – Ваше бажання бути нашими постійними клієнтами, партнерами та друзями.  

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь