Послуги
  • Охорона житла
  • Охорона бізнесу
  • Фізична охорона
  • Технічна охорона
  • ТЗІ (технічний захист інформації)
  • Супутниковий моніторинг
  • Будівельно-монтажні та ремонтні роботи
  всі послуги

  У наш час, нам, жителям великих мегаполісів, стає все важче відчувати себе в безпеці. Все частіше замислюємося, як уберегти себе, своїх рідних і близьких, як не наразити їх на небезпеку, як захистити майно?!

  докладніше
  замовити послугу

  Охорона бізнесу — один з основних напрямків діяльності компанії «Охоронний Холдінг». Ми пропонуємо різні варіанти систем захисту. Це може бути фізична охорона і пультова сигналізація

  докладніше
  замовити послугу
  докладніше
  замовити послугу
  докладніше
  замовити послугу
  докладніше
  замовити послугу
  докладніше
  замовити послугу

  Наша компанія не тільки гарантує безпеку клієнтам, пропонує послуги охорони, а й виконує будівельно-ремонтні роботи будь-якої складності. Будівельний відділ, який входить до складу компанії в Києві, розпочав своє функціонування у 2013 році. За цей період вже завоював репутацію відповідального і надійного партнера. Роботи ремонтно-будівельного характеру здійснюються оперативно та якісно. Замовити такі послуги можна за доступними цінами. Під час виконання  будівельно-монтажних робіт, працівники чітко дотримуються обумовлених термінів здачі об´єкту та усіх озвучених побажань замовника.

   

  докладніше
  замовити послугу
  Місія компанії
  Наша компанія створена для забезпечення однієї з базових потреб людини-почуття безпеки. Ми об’єднуємо накопичений досвід, професіоналізм і новітні технології, щоб дати нашим клієнтам відчуття спокою і впевненості, підвищити якість життя та запобігти небезпеці.
  idk_bg
  Професіоналізм
  Ми приділяємо велику увагу професійній підготовці наших співробітників, У нас працюють висококваліфіковані фахівці, що мають великий досвід роботи. Навчання співробітників ми проводимо у власному навчальному центрі.
  idk_bg
  Відповідальність
  Ми несемо повну матеріальну відповідальність за охоронюване майно. Передбачено відшкодування збитків до 1 млн. грн. на користь власників об'єктів охорони, завданих внаслідок неналежного надання охоронних послуг.
  idk_bg
  Оперативність
  Нашим підприємством напрацьована ефективна практика прийому під охорону великих промислових підприємств в короткі терміни, без порушення виробничого процесу.
  idk_bg
  Законність
  Всі види охоронних послуг надаються в суворій відповідності з нормами чинного законодавства України, на підставі виданих ліцензій.
  Ми завжди прагнемо до оптимізації витрат на охорону підприємства !
  Стоїмо на захисті інтересів клієнта c 2012 року
  Нам довірили свою безпеку
  всі партнери
  Під нашим захистом більше 30,3 тисяч об'єктів по всій україні
  Про компанію
  все про компанію
  Охоронний холдинг - лідер в сфері приватної охорони в національному бізнес-рейтингу !

  ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ створений у березні 2012 року. На сьогодні – це одна з найбільш динамічних охоронних компаній України, що постійно розвивається. За критеріями обсягу ми сьогодні охоплюємо 15% ринку України .

  Підприємство має дуже розвинену власну матеріальну базу, а також  повний пакет дозвільних документів на надання різних охоронних послуг.

  Найбільше надбання компанії – це працівники. Більшість працюючих мають тривалий стаж роботи в охоронних, правоохоронних та воєнізованих структурах.

  Питання / Відповідь
  усі питання
  Чи існують знижки на підключення і на абонентську плату?
  Що робити, якщо стався напад, коли об'єкт знято з охорони?
  Об'єкт під охороною, якщо відключиться електрика?
  Несе компанія матеріальну відповідальність за охоронюваний об'єкт?
  Що роблять охоронці, приїжджаючи на сигнал системи безпеки?
  Як забезпечується швидке реагування на сигнал тривоги в умовах міських пробок?
  Хто приїжджає на сигнал тривоги?
  Я отримаю охоронний комплекс такою ж, як на фото?
  Можна встановити охоронну сигналізацію на об'єкті, де немає опалення?
  Чи можна замовити установку обладнання на вихідний день?
  Як швидко встановлять охоронний комплекс?
  Чому варто замовити охорону саме у нас?
  idk_bg
  Використання
  новітніх технологій
  у сфері охорони
  idk_bg
  Мінімізація
  витрат клієнта на
  охорону
  idk_bg
  Гнучка цінова
  політика при високому
  якості послуг
  idk_bg
  Найкоротші терміни
  взяття об'єкта під
  охорону

  Якісна охорона – запорука безпеки

  Охоронні послуги як ніколи актуальні для юридичних і фізичних осіб. Незаконні посягання на власність можуть торкнутися власників банківських установ, розважальних закладів, котеджів і багатьох інших об'єктів. Захистити себе від злочинних дій складно, тому краще довірити таку серйозну справу фахівцям. Охорона Київ, охоронці, охоронні сигналізації і багато іншого на сайті "Ohholding".

  Cлужба охорони «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» надає високоякісні послуги охорони в Києві та інших регіонах України. Ми розуміємо, наскільки важлива безпека для приватних осіб, а також власників бізнесу, тому шукаємо і знаходимо тільки ефективні шляхи вирішення поставлених завдань. Надаємо такі послуги:

  • фізична охорона;
  • технічно-інформаційна безпека;
  • протипожежний захист;
  • технічна охорона;
  • послуги системи супутникового моніторингу;
  • навчання співробітників на базі власного навчального центру;
  • будівельні і монтажні роботи, ремонти будь-якої складності.
  • аудит охорони (консультаційна діяльність).

  Надаємо охоронні послуги за індивідуальними схемами, які відповідають нормам безпеки і законодавству України. Наша компанія керується комплексним підходом і гарантує захист об'єкта від можливих небезпечних ситуацій, а негативні фактори зведе до мінімуму.

  Чому краще звернутися в нашу охоронну фірму

  Недостатня охорона об'єкта чи її повна відсутність загрожує багатьма проблемами. Для підприємців вони полягають не тільки в можливості втрати матеріальних цінностей, а й в ударі по репутації. Кожен клієнт або партнер цінує належний рівень безпеки. Тому краще не ризикувати і замовити охоронні послуги у фахівців, адже їх переваги очевидні:

  • персонал проходить відповідне навчання, має достатній досвід і знання для виконання поставлених цілей;
  • комплексна охорона з урахуванням всіх особливостей і тонкощів;
  • численні прилади та оснащення дозволяють гарантувати безпеку об'єкта і усунути втручання сторонніх осіб;
  • охоронна компанія бере на себе відповідальність за збереження матеріальних та інформаційних цінностей;
  • професіонали регулярно проводять моніторинг обраного охоронного комплексу і при необхідності вносять корективи.

  Ціна втраченої репутації і майна може бути набагато вищою, ніж вартість послуг охорони. Тому краще відразу довіритися фахівцям, котрі гарантуватимуть особисту безпеку або захист об'єкта. Послуги безпеки від «ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ» - це якісно і надійно.

  Охорона Київ від сайту "Ohholding". Кращий персонал і обладнання для особистої охорони і нерухомості.

  Наша охоронна фірма Київ має багаторічний досвід роботи. Ми надаємо послуги з 2012 року і за цей час змогли охопити 30% українського ринку. На сьогоднішній день спільно з організаціями - партнерами ми охороняємо понад 30 тис. об'єктів на всій території України.

  Довіривши нам свою безпеку і захист свого майна, ви можете бути впевнені в ефективності нашої співпраці. Ми маємо в своєму розпорядженні сучасне сертифіковане обладнання, в нашій команді - фахівці груп швидкого реагування високої кваліфікації. Це компетентні співробітники, які мають великий досвід роботи в правоохоронних, воєнізованих, охоронних структурах. Охоронна компанія Київ  ТОВ «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» готова запропонувати вам високу якість за розумною ціною. Наші клієнти цінують нас за оперативність, сучасні технології, точність і надійність обладнання і 100% безпеку.

  Ми постійно розширюємо спектр наших послуг. На сьогоднішній день гарантуємо безпеку під час масових заходів, контролюємо переміщення вантажів і транспорту, збереження приватного майна. Працюємо з фізичними особами, а також із бізнесом і промисловим сектором.

  Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
  підписатися
  Ми в соц. мережах / приєднуйтесь