Послуги
  • Охорона житла
  • Охорона бізнесу
  • Фізична охорона
  • Технічна охорона
  • ТЗІ (технічний захист інформації)
  • Системи протипожежного захисту
  • Супутниковий моніторинг
  • Будівельно-монтажні та ремонтні роботи
всі послуги
Наші фахівці якісно і в самі стислі терміни виконають роботи з проектування, монтажу та обслуговування систем будь-якої складності. Сучасна охоронна сигналізація, що має всі необхідні сертифікати якості, допоможе надійно захистити Ваше майно.
докладніше
замовити послугу
Охорона бізнесу — один з основних напрямків діяльності компанії «Охоронний Холдінг». Ми пропонуємо різні варіанти систем захисту. Це може бути фізична охорона і пультова сигналізація
докладніше
замовити послугу
докладніше
замовити послугу
докладніше
замовити послугу
докладніше
замовити послугу

Системи протипожежного захисту

Погодьтеся, набагато краще запобігти ймовірність загоряння в будинку або офісі, ніж ліквідувати його наслідки. Матеріальний збиток може бути колосальним. Але найстрашніше, що у вогні можуть постраждати люди. Хороша протипожежний захист вчасно сповістить про пожежу і допоможе запобігти можливій трагедії.

докладніше
замовити послугу
докладніше
замовити послугу
докладніше
замовити послугу
Місія компанії
Наша компанія створена для забезпечення однієї з базових потреб людини-почуття безпеки. Ми об’єднуємо накопичений досвід, професіоналізм і новітні технології, щоб дати нашим клієнтам відчуття спокою і впевненості, підвищити якість життя та запобігти небезпеці.
idk_bg
Професіоналізм
Ми приділяємо велику увагу професійній підготовці наших співробітників, У нас працюють висококваліфіковані фахівці, що мають великий досвід роботи. Навчання співробітників ми проводимо у власному навчальному центрі.
idk_bg
Відповідальність
Ми несемо повну матеріальну відповідальність за охоронюване майно. Передбачено відшкодування збитків до 1 млн. грн. на користь власників об'єктів охорони, завданих внаслідок неналежного надання охоронних послуг.
idk_bg
Оперативність
Нашим підприємством напрацьована ефективна практика прийому під охорону великих промислових підприємств в короткі терміни, без порушення виробничого процесу.
idk_bg
Законність
Всі види охоронних послуг надаються в суворій відповідності з нормами чинного законодавства України, на підставі виданих ліцензій.
Ми завжди прагнемо до оптимізації витрат на охорону підприємства !
Стоїмо на захисті інтересів клієнта c 2012 року
Нам довірили свою безпеку
всі партнери
Під нашим захистом більше 30,3 тисяч об'єктів по всій україні
Про компанію
все про компанію
Охоронний холдинг - лідер в сфері приватної охорони в національному бізнес-рейтингу !

ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ створений у березні 2012 року. На сьогодні – це одна з найбільш динамічних охоронних компаній України, що постійно розвивається. За критеріями обсягу ми сьогодні охоплюємо 15% ринку України .

Підприємство має дуже розвинену власну матеріальну базу, а також  повний пакет дозвільних документів на надання різних охоронних послуг.

Найбільше надбання компанії – це працівники. Більшість працюючих мають тривалий стаж роботи в охоронних, правоохоронних та воєнізованих структурах.

Питання / Відповідь
усі питання
Чи існують знижки на підключення і на абонентську плату?
Що робити, якщо стався напад, коли об'єкт знято з охорони?
Об'єкт під охороною, якщо відключиться електрика?
Несе компанія матеріальну відповідальність за охоронюваний об'єкт?
Що роблять охоронці, приїжджаючи на сигнал системи безпеки?
Як забезпечується швидке реагування на сигнал тривоги в умовах міських пробок?
Хто приїжджає на сигнал тривоги?
Я отримаю охоронний комплекс такою ж, як на фото?
Можна встановити охоронну сигналізацію на об'єкті, де немає опалення?
Чи можна замовити установку обладнання на вихідний день?
Як швидко встановлять охоронний комплекс?
Чому варто замовити охорону саме у нас?
idk_bg
Використання
новітніх технологій
у сфері охорони
idk_bg
Мінімізація
витрат клієнта на
охорону
idk_bg
Гнучка цінова
політика при високому
якості послуг
idk_bg
Найкоротші терміни
взяття об'єкта під
охорону

Охоронна фірма «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» заснована у 2012 році. За цей час наша команда змогла освоїти 30% українського ринку в даному сегменті. Ми закріпили за собою статус лідера і є однією з найбільш великих організацій, що спеціалізується на наданні охоронних послуг.

Ми пропонуємо якісний сервіс, охоплюємо широкий спектр завдань (від охорони житла до організації системи безпеки під час масових заходів). Розробляючи проект майбутньої охоронної або пожежної сигналізації, ми завжди підходимо індивідуально до кожного об'єкту, враховуємо побажання замовників.

На сьогоднішній день нашими клієнтами є і фізичні особи, і великі промислові підприємства, торгові об'єкти. Вони довірили свою безпеку нам, знаючи, що можуть розраховувати на надійне і сучасне обладнання, досвід і професіоналізм співробітників, оперативне реагування на позаштатну ситуацію.

Охоронна фірма Київ «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» готова запропонувати своїм клієнтам гнучку цінову політику. Кожен підбере для себе варіант, який влаштує за співвідношенням ціна/якість.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь