Системи відеоспостереження

Нині під час періоду політичної та економічної нестабільності, в країні почастішали випадки крадіжок. І все частіше ми замислюємося про відчуття безпеки. У зв'язку зі збільшенням інтересу зловмисників до чужого майна, встановлення охоронних технічних засобів стало просто необхідним.

Одним з ефективних варіантів захисту майна є установка систем відеоспостереження. Ще донедавна така послуга була доступна тільки для великих підприємств, державних установ, банківських структур, але із розвитком цифрових технологій, її почали використовувати і для охорони будинків і квартир.

Що являють собою системи відеоспостереження? Це комплекс охоронних заходів, які здійснюють контроль території із використанням спеціальної апаратури для трансляції, збереження та подальшої обробки відеозаписів.

Основні завдання системи відеоспостереження

Відеоспостереження необхідно для виконання таких завдань:

 • фіксація тривожних ситуацій;
 • попередження неправомірних дій, за допомогою передачі сигналу;
 • візуальний контроль території.

Монтаж системи відеоспостереження вимагає індивідуального підходу. У першу чергу особливу увагу треба приділити місцям, де існує найбільша ймовірність проникнення зловмисників. Також не варто забувати і про території навколо об'єкту, що охороняється.

«Очима» системи відеоспостереження вважаються камери, адже саме від них залежить правильний збір відеоматеріалу. Як обрати камеру відеоспостереження? Яким чином знайти ідеальний пристрій і на що варто звернути увагу при покупці? Давайте, насамперед, розберемося, які види цих пристроїв представлені в сфері технічних розробок.

Існують аналогові і цифрові відеокамери. Аналогові камери відеоспостереження обмежені лімітом дозволених можливостей, а ось цифрові – володіють більш широким спектром функцій. Якщо важлива якість картинки, цифрові апарати стануть найкращим рішенням. На сьогоднішній день найбільшим попитом користуються IP-камери цифрового формату.

При виборі IP-комплекту камер слід звернути увагу на наступні параметри:

 • місце установки (вулиця/будинок);
 • доступ до техніки для зручного обслуговування;
 • відстань і кут огляду;
 • світосприйняття;
 • умови освітлення;
 • WDR-діапазон;
 • денний і нічний режим;
 • інфрачервоне підсвічування.

Для гарантування безпеки є потреба у мережевих камерах, як для вулиці, так і для приміщення, тому для їх правильного розміщення потрібно скласти спеціальний проєкт. Зовнішні відеокамери оснащені герметичним корпусом, який захищає від перепадів температурного режиму і різних зовнішніх впливів.

Слід пам'ятати: якщо хочете, аби вуличне обладнання залишалося неушкодженим, бо можливі посягання на вашу власність, встановлювати камери потрібно вище.

Ще одна важлива характеристика – це світлочутливість. При високому рівні даного показника, якість зображення чіткіше і зйомка може здійснюватися при слабкому освітленні. На сьогоднішній день більша частина відеотехніки вже оснащена інфрачервоним підсвічуванням. Вона абсолютно невидима для людини і дозволяє проводити відеоспостереження в абсолютній темряві.

ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ вже протягом багатьох років надає послуги відеоспостереження. Якісне проектування та обслуговування систем нашими фахівцями, опирається на великий досвід і високу кваліфікацію. На ринку технічних розробок представлений широкий вибір систем відеоспостереження. Тож вартість їх установки залежить від якості обладнання і виробника.

У нашому інтернет-магазині ви можете обрати систему відеоспостереження і дізнатися її ціну. До вашої уваги пропонуємо широкий асортимент і функціонал цієї продукції. Ціни на послуги нашої компанії вас приємно здивують. ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ – гарантія якості.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь