Системи контролю доступу

Охоронець при вході на територію будь-якого підприємства необхідний, але давайте крокувати в ногу із розвитком сучасних технологій. Передусім для безпеки дуже важливо захистити основний шлях входу і виходу людей на об'єкт. Фізична охорона в комплексі із технічною, створюють повноцінний захист. Нині ефективним способом охорони об´єкта є встановлення систем контролю та управління доступом. 

Що являє собою СКУД?

СКУД - це комплекс технічних приладів, який реалізує пропускний режим на об'єкті. Установка такої охоронної системи допомагає гарантувати безпеку на підприємстві.

Основні завдання системи контролю та управління доступом:

 • обмеження несанкціонованого проникнення людей і транспортних засобів на територію об'єкта з оповіщенням служби охорони;
 • контроль доступу персоналу до службових приміщень;
 • ідентифікація особистості людини за біометричними даними (сканування відбитків пальців і сітківки ока);
 • контроль пересування співробітників підприємства упродовж робочого часу;
 • ведення обліку робочого часу.

Якими бувають види СКУД?

Залежно від специфіки об'єкту, що охороняється і ступеня захисту можна використовувати такі технічні засоби: електронні ключі, турнікети, шлагбауми, електромагнітні замки, засувки, кодові панелі, аудіо- та відеодомофони, системи відеоспостереження. Для кожного користувача СКУД використовується сучасне програмне забезпечення з паролем

Комплектація пропускної системи та як вона працює?

Головна частина системи контролю доступу – це контролери, адже саме вони відповідають за дозвіл чи заборону доступу в приміщення. Згідно способу управління, такі системи поділяються на 2 типи: автономні і дротові.

Дротовий варіант має такі функції:

 • зручне управління системою контролю;
 • здатність працювати із великою кількістю пропускних точок проходу;
 • ведення облікової бази персоналу, видача і погашення пропуску;
 • контроль і відображення подій;
 • облік робочого часу і порушення режиму;
 • електронна звітність пропускного режиму.

Автономні системи – контролери, які встановлюються на двері і працюють тільки з однією точкою проходу.

Як працює система пропуску за картками?

Співробітник офісу або виробничого підприємства при вході на об'єкт пред'являє (прикладає) ідентифікатор (карту, ключ, брелок) до зчитувача. Зчитувач – електронне обладнання, призначене для зчитування інформації з карт або електронних ключів. Код повинен збігатися з даними, закладеними в контролері, тим самим відбувається розпізнавання ключа і надання допуску. Програма контролю доступу – це централізоване управління контролерами СКУД за допомогою персонального комп'ютера.

Системи контролю доступу в приміщення – найсучасніше рішення для створення комплексної безпеки підприємства. Зараз кожен може замовити охоронне обладнання в інтернет-магазині, але далеко не всі зможуть правильно розробити проектування і встановити пристрої. Аби виконати монтаж СКУД, знадобляться досвідчені спеціалісти.

ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ має в штаті досвідчених співробітників, які надають повний комплекс охоронних послуг. Якщо цікавить установка систем контролю та управління доступом (Київ або будь-яке інше місто), замовляйте послугу і купуйте комплект якісного, сучасного обладнання в нашій компанії.

Вартість системи контролю і управління доступом, ви можете дізнатися в нашому контакт-центрі за номером 0 800 500 507.
Менеджери проконсультують, підберуть найоптимальніший варіант і прорахують ціну. Пропонуємо розробку індивідуального проєкту «під ключ» для кожного клієнта. Довірте свою безпеку професіоналам.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь