Пультова (централізована) охорона

Ви вирішили скористатися послугами з охорони приміщення? З чого ж почати? Хтось спочатку думає про придбання обладнання, а хтось – шукає охоронне агентство. Давайте послідовно розберемося. Охоронне обладнання – комплект технічних засобів, які допомагають запобігти або сповістити про небезпеку.

Особливості охоронних послуг

Нині на ринку надання послуг охорони представлений великий вибір різних технічних інновацій. Але, як правильно вибрати і знайти те, що потрібно саме вам? Як зробити розумний вибір людині, яка зовсім не розуміє, з чого почати, але дуже занепокоєна особистою безпекою, а також безпекою рідних і захистом майна?
Компанія ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ – лідер надання охоронних послуг на всій території України, готова допомогти не тільки в питаннях консультації, а й практично реалізувати систему вашої безпеки.
Отже, давайте почнемо по порядку. Перш ніж обрати обладнання, треба визначитися із завданням. Якщо хочете поставити під охорону квартиру, будинок, бізнес, то варто звернути увагу на пультові охоронні системи: такий варіант є найефективнішим і надійнішим.

Пультова охоронна сигналізація – це комплекс заходів, спрямованих на забезпечення охорони об'єкта різними технічними засобами.

З чого складається пультова охоронна сигналізація?

Комплектація пультової охоронної сигналізації:

  • центральна панель;
  • датчики відкриття дверей/вікон;
  • прилади зі спрацьовуванням на рух;
  • додаткові датчики розбиття вікна, датчики задимлення і протікання, датчики чадного газу;
  • кнопка тривоги.

Як працює пульт. охорона?

По технічним каналам датчики передають сигнал тривоги на пульт, оператор приймає повідомлення і телефонує найближчому наряду швидкого реагування, який знаходиться поруч із об´єктом. ГШР прибуває на місце події протягом 5-7 хвилин. Екіпаж оснащений необхідними спецзасобами для запобігання будь-якої позаштатної ситуації.

Централізована пультова охорона приймає всі тривожні сигнали з об'єктів, що охороняються і негайно повідомляє вас про проникнення, туди відправляється група швидкого реагування, аби запобігти небезпеці.

Якщо цікавить пультова охорона (Київ або будь-яке інше місто України), звертайтеся за номером 0 800 500 507. Наші фахівці нададуть детальну інформацію щодо всіх наших послуг, а також розкажуть, яка вартість обладнання для охорони вашого об'єкту.
Установка пультової сигналізації не займає багато часу: для цього треба залишити заявку в нашому контакт-центрі. Менеджери підберуть зручний для вас час монтажу і підключення охоронної системи.
Ціна на обладнання залежить від фінансових можливостей і завдань клієнта. Скільки коштує безпека вашого життя і майна? Питання важливе, але куди важливіше знайти ефективний спосіб вирішення цієї проблеми.

Останнім часом пультова охорона квартир стала дуже популярною. ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ – це правильний вибір для забезпечення захисту:

  • охорона 24/7 із моментальною передачею тривожного виклику;
  • групи швидкого реагування;
  • якісне дротове та бездротове обладнання;
  • технічна підтримка;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Звертайтеся в компанію ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ: ми знаємо про безпеку все.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь