Системи протипожежного захисту

довірте безпеку і захист свого житла професіоналам своєї справи
Автоматичні системи пожежогасіння

Сучасні будинки і офіси містять величезну кількість електроприладів. Всі вони потенційно пожежонебезпечні. Установка спеціального обладнання зможе ефективно запобігти небезпеці загоряння в будь-якій будівлі.

докладніше
Системи пожежної сигналізації
докладніше
Вогнезахисна обробка
докладніше
Системи оповіщення про пожежу та систем управління евакуацією людей
докладніше
Централізоване спостерігання за пожежною автоматикою об'єктів
докладніше
Технічне обслуговування систем протипожежного захисту
докладніше
Проектування, монтаж, обслуговування
докладніше
Чому варто замовити охорону саме у нас?
idk_bg
Використання
новітніх технологій
у сфері охорони
idk_bg
Мінімізація
витрат клієнта на
охорону
idk_bg
Гнучка цінова
політика при високому
якості послуг
idk_bg
Найкоротші терміни
взяття об'єкта під
охорону

Погодьтеся, набагато краще запобігти ймовірність загоряння в будинку або офісі, ніж ліквідувати його наслідки. Матеріальний збиток може бути колосальним. Але найстрашніше, що у вогні можуть постраждати люди. Хороша протипожежний захист вчасно сповістить про пожежу і допоможе запобігти можливій трагедії.

Сучасне протипожежне обладнання - це складний комплекс інноваційних технічних пристосувань. Довірте їх монтаж і обслуговування професіоналам. Наші співробітники мають високу кваліфікацію і великий досвід роботи, тому прекрасно впораються зі своїми завданнями. Протипожежний захист буде встановлена ​​на вищому рівні, ціна її монтажу зовсім невелика. Не варто економити на безпеці для життя і здоров'я, купуйте якісну техніку. Компанія «ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ» пропонує замовити такі послуги не тільки в Києві, а й по всій Україні:

 • проектування систем пожежної сигналізації. Ми врахуємо всі особливості вашого об'єкта і зможемо запропонувати надійне, ефективне і недороге обладнання;
 • монтаж і установка пожежної сигналізації;
 • проектування сучасних пристроїв захисту від блискавок і перенапруги електромереж;
 • спостереження за пожежною автоматикою.
  Чому варто вибрати саме нас:
  • система протипожежного захисту, встановлена ​​компанією «ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ», допоможе своєчасно розпізнати ознаки початку пожежі і оперативно вжити заходів для його ліквідації;
  • ціна послуг нашої фірми буде доступна кожному клієнту;
  • наші фахівці встановлять оптимальну систему протипожежного захисту з урахуванням особливостей вашого об'єкта.

   Подбайте про безпеку своєї життєдіяльності і зверніться до наших фахівців для забезпечення охорони агентства від пожежі! Встановлена ​​техніка не вимагає витратного обслуговування і постійно контролює обстановку на території фірми. Власник підприємства може бути впевненим у повноцінній охороні території від вогню. Протипожежний захист вбереже вас від багатьох неприємностей, її вартість не зажадає значних витрат.

   Збережіть своє життя і майно від пожежі!

Система протипожежного захисту може бути неадресною та адресною. Друга краще підходить для великих об'єктів. Вона дозволить з точністю визначити, в якому місці сталося загоряння і оперативно його усунути.

Протипожежна система оповіщає про спалах, передає сигнал на центральний пульт і активує обладнання для гасіння вогню, якщо така функція передбачена.

У базовий комплект системи входять сповіщувачі. Вони можуть реагувати на дим, відкрите полум'я, тепло, існують також комбіновані моделі.

На вибір два типи систем — провідні та безпровідні. Останні підійдуть для об'єктів, на яких вже завершено ремонт.

 

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь