Системи протипожежного захисту

довірте безпеку і захист свого житла професіоналам своєї справи
Автоматичні системи пожежогасіння

Сучасні будинки і офіси містять величезну кількість електроприладів. Всі вони потенційно пожежонебезпечні. Установка спеціального обладнання зможе ефективно запобігти небезпеці загоряння в будь-якій будівлі.

докладніше
Вогнезахисна обробка
докладніше
Чому варто замовити охорону саме у нас?
idk_bg
Використання
новітніх технологій
у сфері охорони
idk_bg
Мінімізація
витрат клієнта на
охорону
idk_bg
Гнучка цінова
політика при високому
якості послуг
idk_bg
Найкоротші терміни
взяття об'єкта під
охорону

Погодьтеся, набагато краще запобігти ймовірність загоряння в будинку або офісі, ніж ліквідувати його наслідки. Матеріальний збиток може бути колосальним. Але найстрашніше, що у вогні можуть постраждати люди. Хороша протипожежний захист вчасно сповістить про пожежу і допоможе запобігти можливій трагедії.

Сучасне протипожежне обладнання - це складний комплекс інноваційних технічних пристосувань. Довірте їх монтаж і обслуговування професіоналам. Наші співробітники мають високу кваліфікацію і великий досвід роботи, тому прекрасно впораються зі своїми завданнями. Протипожежний захист буде встановлена ​​на вищому рівні, ціна її монтажу зовсім невелика. Не варто економити на безпеці для життя і здоров'я, купуйте якісну техніку. Компанія «ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ» пропонує замовити такі послуги не тільки в Києві, а й по всій Україні:

 • проектування систем пожежної сигналізації. Ми врахуємо всі особливості вашого об'єкта і зможемо запропонувати надійне, ефективне і недороге обладнання;
 • монтаж і установка пожежної сигналізації;
 • проектування сучасних пристроїв захисту від блискавок і перенапруги електромереж;
 • спостереження за пожежною автоматикою.
  Чому варто вибрати саме нас:
  • система протипожежного захисту, встановлена ​​компанією «ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ», допоможе своєчасно розпізнати ознаки початку пожежі і оперативно вжити заходів для його ліквідації;
  • ціна послуг нашої фірми буде доступна кожному клієнту;
  • наші фахівці встановлять оптимальну систему протипожежного захисту з урахуванням особливостей вашого об'єкта.

   Подбайте про безпеку своєї життєдіяльності і зверніться до наших фахівців для забезпечення охорони агентства від пожежі! Встановлена ​​техніка не вимагає витратного обслуговування і постійно контролює обстановку на території фірми. Власник підприємства може бути впевненим у повноцінній охороні території від вогню. Протипожежний захист вбереже вас від багатьох неприємностей, її вартість не зажадає значних витрат.

   Збережіть своє життя і майно від пожежі!

Система протипожежного захисту може бути неадресною та адресною. Друга краще підходить для великих об'єктів. Вона дозволить з точністю визначити, в якому місці сталося загоряння і оперативно його усунути.

Протипожежна система оповіщає про спалах, передає сигнал на центральний пульт і активує обладнання для гасіння вогню, якщо така функція передбачена.

У базовий комплект системи входять сповіщувачі. Вони можуть реагувати на дим, відкрите полум'я, тепло, існують також комбіновані моделі.

На вибір два типи систем — провідні та безпровідні. Останні підійдуть для об'єктів, на яких вже завершено ремонт.

 

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь