Охорона офісу, складських приміщень в Києві

«ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» — професійний захист вашого майна

Компанія  ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ  надає повний комплекс послуг, спрямованих на забезпечення безпеки.  Одна з них  охорона складів і офісів в Києві і інших містах України. Звичайно, кожен об'єкт індивідуальний і знайти оптимальну схему захисту під силу тільки досвідченим фахівцям.

Співробітники  компанії  ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ  повністю відповідають високим вимогам, що пред'являються до персоналу охоронної фірми,  всі  пройшли відповідне навчання і мають  необхідні дозволи і сертифікати. А великий досвід роботи нашої охоронної компанії дозволить організувати надійний захист Вашого майна в найкоротші терміни.

Основні методи захисту

Для забезпечення безпеки ми використовуємо такі методи:

    • установка охоронної та пожежної сигналізації в офіс забезпечить надійний захист від проникнення зловмисників і вбереже Ваше майно від пожежі;
    • фізична охорона складських приміщень, інших об'єктів і  прилеглих до них територій дозволить надійно контролювати збереження Ваших цінностей;
    • пультова охорона офісу миттєво фіксує спробу проникнення на об'єкт, що охороняється передає  сигнал  Тривога  групі швидкого реагування , а  вже через 5-7 хвилин група  вживе всіх заходів до затримання зловмисників. Слід зазначити, що ціна цієї послуги доступна не тільки для великих промислових підприємств, а й для невеликих фірм.

Це звичайний комплекс заходів, який наше агентство пропонує клієнтам, але при необхідності можна замовити інші захисні системи: відеоспостереження, організацію контрольно-пропускного пункту і навіть супутниковий моніторинг територій.

 

Впитання / відповідь
НА типові запитання 

Прості методи - найдієвіші

Пультова сигналізація в офіс  недорога послуга, при якій останній співробітник, який залишає будівлю, передає операторам пульта централізованого спостереження унікальний код. У разі якщо спрацьовує хоча б один датчик, на пульт передається сигнал тривоги, і на об'єкт виїжджає група швидкого реагування. Наші співробітники знаходяться в кожному районі міста і здатні прибути  до об'єкта протягом декількох хвилин. Всі вони пройшли спеціальну підготовку, мають необхідну екіпіровку. Співробітники нашої компанії  зможуть затримати зловмисників і запобігти розкраданню.

В організації охорони складів зазвичай використовується і фізична, і технічна охорона . Такий комплексний підхід дозволяє максимально ефективно забезпечити збереження майна Замовника.

Чому звертаються до нас

Наше охоронне агентство здатне забезпечити безпеку і великих промислових підприємств  і невеликих офісів. У нас працюють професійні співробітники, що спеціалізуються на фізичній охороні. Крім того, фірма має фахівців зі створення відеоспостереження та інших сучасних засобів технічного захисту. Замовити виїзд співробітника для обстеження об'єкта  можна звернувшись в наш офіс, контакти вказані на відповідній сторінці, вартість послуг знайдете у вкладці Прайс

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь