Охорона магазинів і Мафів

Як знайти надійну охоронну організацію в Києві

Серед великого переліку послуг, який пропонує наша компанія, охорона магазинів та інших торгових точок дуже затребувана. Одні фахівці стверджують, що така тенденція пов'язана зі збільшенням кількості розкрадань, а  інші вважають, що замовити послуги в фірмі, яка зможе   якісно надати охоронні послуги набагато вигідніше, ніж наймати для цих цілей не професійного сторожа.

Специфіка нашої роботи

Компанію ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ   відрізняє індивідуальний підхід до побажань кожного замовника. Уважно вивчивши всі особливості конкретного об'єкта, ми зможемо запропонувати оптимальну схему охорони з мінімальними витратами для клієнта в найстисліші терміни. 

питання / відповідь
НА типові запитання

 

Вартість послуг залежить не тільки від складності об'єкта, а й від переліку використовуваних методів, які застосовує охоронна фірма. Ви можете бути впевнені, що охорона супермаркету або невеликого магазину буде забезпечена на найвищому рівні. До чого слід підготуватися

Охорона супермаркету може здійснюватися кількома способами, а саме:

Для великих об'єктів фахівці рекомендують використовувати комплекс заходів. А для невеликих торгових точок досить тільки однієї. Наприклад, хороші результати дає установка сигналізації для магазину. Наші співробітники проведуть монтаж системи, проінструктують персонал. Якщо зловмисники все ж спробують проникнути на об'єкт, що охороняється, за сигналом Тривога відразу ж виїде наша група швидкого реагування та вживе всіх заходів до затримання порушників.

Уточнити ціни і терміни робіт саме для Вашого об'єкту можна у наших фахівців. Зробити це можна особисто в нашому  офісі в Києві або ж в телефонному режимі.

Звертайтеся! Ми допоможемо забезпечити збереження Вашого майна.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь