Охорона авто

Із кожним роком зростає кількість випадків крадіжок автомобілей, а особливо в нічний час. Україна не є найбезпечнішою країною, це й спричинює щорічне збільшення таємного викрадення чужого майна. Будь-який автолюбитель повинен заздалегідь думати про захист від автокрадіжок. Тож, найпоширеніший вид охорони автомобіля – установка охоронної сигналізації.  У разі встановлення автосигналізації, не забувайте той факт, що такий вид охорони –  це всього лише оповіщення про викрадення або інші протиправні дії. Напротивагу автосигналізаціям, розповсюджене ще одне обладнання, спрямоване на захист вашого авто від угону і запобігання можливих незаконних дій зловмисників – і це охоронні системи. Безпеку автомобілю гарантують технічні пристрої, які блокують запуск двигуна.  

Давайте розглянемо, які існують охоронні системи:

 • Сигналізації зворотного зв'язку;
 • Іммобілайзери;
 • Сигналізації з автозапуском двигуна;
 • Протиугінні системи.

Також можна додати додаткові пристрої: GPS-модулі зі зворотним зв'язком на ваш мобільний, GPS-модулі із визначенням поточних координат автомобіля, GPS-маяк.

Основні функції сигналізації:

 • Максимальний захист і охорона автомобіля від професійного зловмисника;
 • Своєчасне сповіщення власника про спробу злому або викрадення.

Але у двосторонніх сигналізацій є свій недолік – це радіус дії, високий рівень радіоперешкод і обмежений рівень потужності передавачів. Тому на допомогу нам приходить супутникова сигналізація GSM, де передача сигналу тривоги відбувається через стільникові канали зв'язку і обмежується зоною покриття мережі. Але технології не стоять на місці і до GSM-систем додається і GPS-охорона. Тепер власник може самостійно спостерігати за своїм транспортним засобом через мобільний телефон або комп'ютер.

Ви хочете в онлайн-режимі контролювати свого залізного коня? Тоді супутникова сигналізація – це ваша надійна охорона автомобіля. Таку охоронну систему неможливо візуально виявити. І навіть досвідченому викрадачеві доведеться попітніти, аби її відключити за пару хвилин, бо навіть на глушилки сигналізації вона видає сигнал тривоги. А якщо ще перебуває в режимі блокування двигуна ваш транспорт взагалі не заведеться! Сповіщення про небезпеку приходять у вигляді смс-повідомлень або дзвінків на мобільний телефон.

Що отримує автовласник, встановивши GPS-трекер:

 • Контроль місця розташування і пересування автомобіля;
 • Контроль мотогодин і простою;
 • Контроль палива в баку;
 • Контроль швидкісного режиму і пробігу.

GPS-маяк - це маленький пристрій із великою автономністю роботи, який не займає багато місця у вашому авто. Повірте, ціна на таке обладнання не така вже й велика. Звичайно ж, охорона авто залежить від надійності різних систем стеження.  Ще один важливий пункт – це встановлення обладнання. Ефективність захисту залежить також і від якості монтажу. Установкою охоронної системи повинні займатися фахівці, які з електронікою на Ви.

Якщо вас цікавить охорона машини, то компанія ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ пропонує свої послуги в сфері GPS-моніторингу автомобіля:

 • Установка надійного сучасного обладнання
 • Підключення на пульт спостереження та реагування мобільних екіпажів;
 • Супутниковий моніторинг місця розташування авто і його параметрів;
 • Технічна підтримка.

Скільки коштує безпека автомобіля, залежить від ваших побажань і завдань. Скористайтеся нашою послугою – телефонуйте прямо зараз за номером 0 800 500 507. Наші фахівці допоможуть підібрати для вас кращий варіант, де б ви не знаходилися: Київ або будь-яке інше місто. А також, прорахують вартість охорони вашого об'єкту.  Контролюйте те, що Вам дорого!

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь