Безпека – понад усе!

22.12.2020

Пандемія коронавірусу змінила життя кожного з нас. Задля запобігання масового розповсюдження інфекції, підприємства змінюють режим і графік роботи співробітників, частину колективу переводять на віддалений формат роботи.

Однак, повністю зупинити роботу підприємства – неможливо. Особливо, якщо мова йде про металургійний комбінат із безперервним виробництвом – ПАТ «Запоріжсталь».

Тому, найголовніше завдання керівництва – гарантувати працівникам безпечні умови праці. Таке ж завдання і у компанії "ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ" – берегти життя і здоров´я усіх клієнтів. Ще з початку пандемії, на території комбіната з´явилися тепловізори, які безконтактно вимірювали температуру. Нині ж, компанія "ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ", замінила їх на сучасніше обладнання, встановивши температурні сканери: співробітнику достатньо лише подивитися на екран пристрою, а свою температуру він дізнається вже за 2-3 секунди.

Мінімально допустимий поріг температури людини – 35,5°, максимальний – 37,3°. У разі перевищення максимально допустимої позначки, турнікет «заблокує» прохід працівника на підприємство. Також, не вдасться пройти непоміченими повз температурний сканер і тим, хто нехтує масковим режимом. Співробітники зі спущеними на підборіддя масками чи взагалі без них, пройти на територію заводу не зможуть.

Невдовзі таке обладнання для автоматизованого вимірювання температури, з´явиться на усіх прохідних комбінату.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь