Охорона і супровід вантажів і морських суден

Ні для кого не секрет, що бізнес – це шахівниця, де ти повинен обмірковувати кілька ходів наперед. А успішний бізнес – це виконання всіх зобов'язань перед партнерами і клієнтами, незважаючи на ризик додаткових витрат. На великих підприємствах особливе місце займає супровід вантажів.

Особливості та види конвоювання вантажів

Охорона перевезення вантажів надзвичайно важлива для промислових підприємств, які перевозять продукцію вантажним авто- та залізничним транспортом, а також авіасполученням й іншим транспортом. Великі компанії, спеціалізовані організації та інші підприємства активно користуються послугами професійної охорони матеріальних об'єктів під час транспортування.

Вантажні перевезення часто привертають увагу зловмисників, які бажають зазіхнути на чуже майно. Для цього вони розробляють маршрут з урахуванням найуразливіших ділянок, залучають автомобілі, задля спостереження за об´єктом
і навіть застосовують вогнепальну зброю.

Супровід транспортних засобів необхідний у процесі безпосереднього пересування авто до пункту призначення, а також під час коротких або тривалих зупинок. Охорона спеціальних вантажів вимагає підвищеної уваги і високого ступеня відповідальності, продиктованою посиленою небезпекою.

Найпоширеніші види конвоювання матеріальних цінностей:

супроводження вантажів на автомобільному транспорті;супровід вантажів на залізничному транспорті;прикриття вантажів, які транспортуються літаком.

Охорона вантажів: що в неї входить?

Супровід матеріальних об'єктів має свою специфіку, але основним аспектом є забезпечення повної конфіденційної інформації щодо перевезеного вантажу. Увесь процес співробітництва включає наступні стадії:

  • прийняття цінностей;
  • визначення ваги;
  • обстеження транспортного засобу;
  • перевірка пломб і печаток;
  • визначення найбезпечнішого дорожнього маршруту;
  • передача цінностей адресату без жодних пошкоджень.

Перелік матеріальних цінностей, що підлягають обов'язковій охороні, досить широкий. Усі товари мають свої стандарти, норми і правила транспортування.

Наша компанія пропонує послуги охорони щодо супроводу наступних видів вантажів:

  • великогабаритних;
  • негабаритних;
  • цінних;
  • небезпечних.

Супровід небезпечного вантажу вимагає пильності та обачності. Адже процес транспортування, вантажно-розвантажувальних робіт і зберігання речовин, відходів чи інших виробів можуть завдати шкоди навколишньому середовищу, призвести до вибуху, пожежі, а також загибелі чи отруєння людей.

Супровід вантажів на всій території України ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ здійснює на високому рівні. Усі співробітники нашої компанії, задіяні до надання послуг, оснащені спецзасобами і бойовою службовою зброєю. На використання зброї отриманий відповідний документальний дозвіл.

У нашій компанії працюють професійні охоронці, інженери, логісти та інші працівники із високим рівнем підготовки. Вантаж супроводжують виключно кваліфіковані фахівці із відповідною підготовкою та великим досвідом охорони не тільки стаціонарних, а й рухомих об'єктів.

Україна має достатню кількість підприємств і логістичних компаній, де ця послуга дуже популярна. Для замовлення супроводу або послуги охорони матеріальних цінностей, заходьте на сайт або телефонуйте до контакт-центру за номером 0 800 500 507. Наші ціни, якість послуг і добротність охоронного обладнання вас приємно здивують. Вартість на послуги розраховується індивідуально під потреби і побажання замовника.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь