Фізична охорона

довірте безпеку і захист свого житла професіоналам своєї справи
Фізична охорона об'єктів

Фізична охорона об’єктів є затребуваною послугою для багатьох людей, що мають власність по всій території міста. Вона повинна бути чітко регламентованою та продуманою, щоб у разі виникнення будь-якої непередбачуваної ситуації можна було виконати дії, що гарантуватимуть безпеку майна та не шкодитимуть здоров’ю людей.

докладніше
Охорона і супровід вантажів і морських судів

Ні для кого не секрет, що бізнес – це шахівниця, де ти повинен обмірковувати кілька ходів наперед. А успішний бізнес – це виконання всіх зобов'язань перед партнерами і клієнтами, незважаючи на ризик додаткових витрат. На великих підприємствах особливе місце займає супровід вантажів.

докладніше
Охорона масових заходів

Кожен з нас коли-небудь відвідував культурні масові заходи: концерт, фестиваль, виставка, конференція або корпоратив. Самостійно організувати охорону громадського порядку при проведенні масових заходів просто неможливо, незалежно від масштабу події і кількості людей. Для цього потрібні справжні професіонали, серед яких охоронці, група швидкого реагування та інші співробітники охоронної компанії.

докладніше
Охоронець (особиста охорона)

Навіть, якщо ви не зірка шоу-бізнесу і не президент, це не означає, що вам не потрібна особиста охорона. Сучасний світ такий, що послугами особистого охоронця користуються все більше людей – представники різних професій і напрямків діяльності.

докладніше
Чому варто замовити охорону саме у нас?
idk_bg
Використання
новітніх технологій
у сфері охорони
idk_bg
Мінімізація
витрат клієнта на
охорону
idk_bg
Гнучка цінова
політика при високому
якості послуг
idk_bg
Найкоротші терміни
взяття об'єкта під
охорону
Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь