Запоріжці - переможці спортивних змагань серед ГШР

31.08.2021

26 серпня 2021 року у м. Києві на спортивній та інфраструктурній базі, що знаходиться в адмінбудівлі Компанії у столиці України по вул. Курнатовського, 20 А та стрілецького комплексу «ArtBullet» ЦССК «Охоронний Холдінг», відбувся відкритий Турнір серед команд підрозділів ГШР підприємств, що працюють під торгівельним знаком «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ».

Учасники, що представляли п’ять підприємств Компанії з таких міст, як Київ, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь та Кам’янське змагалися у двох дисциплінах – практичні стрільби та борцівські єдиноборства (у стилі «Грепплінг»).

Стрілецький етап змагань продемонстрував високий рівень підготовки спортсменів. Так, 9 спортсменів, за підсумками цього виду змагань, принесли командам максимальну кількість балів – по 30. Цього результату досягли дніпрянин Олексій Зубко, львів’янин Юрій Зубенко, представники Маріуполя Єгор Антонюк, Дмитро Гуцов та Іван Будур, а також Дмитро Левшун, Дмитро Сєрков та Микита Булига із Запоріжжя. А киянин Іван Марченко не тільки досяг максимального результату, а й виконав обидві вправи з найменшим часом та отримав індивідуальний приз - «Кращий стрілець Турніру ГШР 2021 року».

У командному заліку безперечними лідерами виявилися команди з Запоріжжя та Маріуполя. Перемогли запоріжці (110 балів із 120 можливих) проти 105 – у представників Донеччини. Третє місце у боротьбі з представниками столиці вибороли дніпряни (99 балів проти 96 у суперників).

Борцівська частина Турніру відбувалася динамічно та захопливо. У попередніх спортивних змаганнях хлопці з м. Кам’янське здолали дніпрян, а криворіжці – спортсменів з міста Лева з однаковим рахунком – 2-1, а команда м. Запоріжжя впевнено переборола киян – 3:0.

У півфіналі маріупольці здолали опір хлопців з Кривого Рогу (3:0). Представники м. Запоріжжя, лише завдяки впевненій перемозі свого колеги у категорії до 95 кг, змогли перемогти хлопців з Кам’янського (2:1).

Поєдинки за третє та за перші місця проходили за аналогічним сценарієм. Після спортивних сутичок у категорії до 75 кг попереду були криворіжці та маріупольці. Однак, їх суперники змогли перехопити ініціативу та здобути перемогу у змаганнях. З однаковим рахунком 2:1 золото Турніру отримала команда ГШР з м. Запоріжжя, а бронзу – представники м. Кам’янське. Срібло дісталося хлопцям з м. Маріуполя.

За підсумками двох етапів змагань безперечними переможцями стала команда ГШР м. Запоріжжя, під керівництвом Дмитра Філіппова, другими – хлопці з Маріуполя, яких готував до змагань Ігор Радкевич, третіми, з перевагою лише у 2 бали над дніпрянами – представники ГШР м. Кам’янське, яких тренував Олександр Панібудьласка.

Необхідно відзначити, що три спортсмени виграли всі поєдинки, в яких приймали участь. Це – Андрій Шакурін із команди м. Кам’янське, Дмитро Гуцов (ГШР м. Маріуполя) та Микита Булига із Запоріжжя. При цьому, усі три свої двобії Микита виграв у суперників достроково, проявивши високу майстерність та виборовши для команди перемогу в Турнірі. Він і був одностайним рішенням суддівської колегії визнаний «Кращим борцем Турніру ГШР 2021 року».

Переможці та призери Турніру, а також учасники, які були визнані кращими у номінаціях, отримали з рук генерального директора та його заступника кубки, медалі, Почесні грамоти та достойні грошові призи.

Особливою нагородою керівництво Компанії вшанувало найстаршого учасника змагань. Ним став представник команди Маріуполя Володимир Коваленко, який у свої 45 років достойно допоміг своїй команди вийти до фіналу, перемігші свого суперника по півфіналу достроково, а у фіналі – складав гідну конкуренцію кращому борцю Турніру.

Інформацію підготував директор департаменту роботи з персоналом: В.С.Бучок.