Подвійна гарантія безпеки від "ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ"

05.05.2021

Будь-яке промислове підприємство – це масштабна система із виробничими цехами, складськими приміщеннями, офісними кабінетами і т.д. Тож, і питання безпеки на такому об’єкті вимагає підвищеної уваги.

Компанія «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» встановила на ПрАТ «ДНІПРОВСЬКИЙ КОКСОХІМІЧНИЙ ЗАВОД» інноваційну систему контролю та управління доступом, доповнивши її камерами відеоспостереження. Надійного захисту потребували не лише об’єкти, які розташовані всередині заводу, була необхідність і в забезпеченні периметральної охорони.

Фахівці «ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ» перед тим, як розробити проект охорони підприємства і розпочати монтаж обладнання, детально аналізують режим роботи і план об’єкта (його масштаб, кількість поверхів, розташування і особливості функціонування цехів, внутрішніх приміщень), документацію із прокладання підземних і наземних комунікацій і прилеглу територію. Це допомагає виявити найбільш вразливі місця, які потребують підвищеної уваги під час організації охорони об’єкта.

Установка сучасних технічних засобів охорони: СКУД і камер відеонагляду дозволили:

  • підвищити рівень безпеки усіх, хто знаходиться на території об’єкта чи всередині приміщення;
  • звести на «0» можливість несанкціонованого проникнення на підприємство чи на окремі об’єкти;
  • фіксувати пересування транспорту територією заводу;
  • контролювати робочий час працівників;
  • організувати повноцінний і сучасний контрольно-пропускний пункт;
  • заощадити на утриманні фізичної охорони.

Висококваліфіковане технічне обслуговування встановлених технічних засобів безпеки фахівцями «ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ» забезпечує їх безперебійну роботу протягом усього терміну експлуатації.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь