ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ - офіційний партнер з безпеки

24.05.2021

У Києві завершився дводенний триатлонний старт DRAGON CAPITAL СПРИНТ ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021. За перемогу змагалися як професійні спортсмени, так і аматори. Загалом, майже 600 учасників виборювали першість у категорії "ПРО" та визначалися, хто стане Чемпіоном України з триатлону на спринтерській дистанції.

Учасники перегонів, віком від 1 року брали участь у дитячих забігах від 300 м, а досвідченіші триатлоністи  демонстрували рівень своєї фізичної підготовки, витривалості, сили волі та жаги до перемоги під час запливу на 1,5 км. чи забігу на 5 км. Крім цього, професійні спортсмени могли отримати перепустку на міжнародні змагання, пройшовши відповідну кваліфікацію.

За безпекою учасників під час проходження основних та індивідуальних дистанцій слідкували екіпажі груп швидкого реагування компанії ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ.

В обов′язки ГШР ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ входило:

-         розробка концепції безпечного проводження змагань;

-         встановлення технічних засобів охорони – для підвищення рівня захисту учасників перегонів;

-         попередня перевірка території;

-         організація пропускного пункту;

-         патрулювання спортивних локацій під час проведення гонки;

-         контроль громадського порядку;

-         перевірка території після закінчення заходу.

Трійка учасників, які першими перетнули фінішну лінію DRAGON CAPITAL СПРИНТ ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 у категорії «ПРО» серед чоловіків і дві переможниці серед жінок, отримали від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ приємні сюрпризи.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь