Системи відеоспостереження

Нам довірили свою безпеку
всі партнери
Під нашим захистом більше 30,3 тисяч об'єктів по всій україні

Поширені запитання

Система відеоспостереження в охороні: що це і де застосовується?
Система відеоспостереження - це технічний засіб безпеки і контролю, призначене для фіксації всього, що відбувається. Системи відеоспостереження встановлюють: -офісні приміщення, -підприємства різної спрямованості, -бізнес-центри, -складські приміщення, -заведенія громадського харчування, -торгово-розважальні центри, -навчально, медичні та фінансові установи, -приватні будинку, дачі і квартири.
Чи достатньо установки камер спостереження для безпеки будинку, квартири, офісу?
Для підвищення рівня безпеки житлового або комерційного приміщення камери відеоспостереження рекомендовано доповнити іншими технічними засобами безпеки. Наприклад, охоронними системами, СКУД (якщо мова йде про комерційних підприємствах, офісних приміщеннях) і підключити об'єкт до цілодобового пульта централізованого спостереження.
Як правильно вибрати систему відеоспостереження для різних об'єктів?
Підказати з вибором системи відеоспостереження допоможуть фахівці компанії «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ». Камери відеоспостереження за типом технології поділяються на аналогові і цифрові. Перший тип передає зображення на відеореєстратор, цифрові - на веб-сервер. Переваги замовлення системи відеоспостереження в «Охорона ХОЛДІНГУ»: -детальное вивчення об'єкта перед установкою камер; -надійне обладнання; -швидка і якісна установка; кваліфікований і уважні співробітники; -доступна ціна за високу якість послуг.
Ціна установки відеоспостереження і що входить у вартість?
Вартість монтажу систем відеоспостереження та інтегрованих систем технічної безпеки - від 2 000 грн *. * Ціна вказана без урахування вартості обладнання і матеріалів. У зазначену вартість входить монтаж технічних засобів охорони. Остаточна ціна залежить від експертної оцінки об'єкта, наявності вразливих місць і площі об'єкта, складності поставленого завдання, а також від побажань замовника. Для уточнення деталей, звертайтеся за номером телефону: 0 800 500 507.
Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь