Технічна безпека

довірте безпеку і захист свого житла професіоналам своєї справи
Централізована (пультова) охорона

Ви вирішили скористатися послугами з охорони приміщення? З чого ж почати? Хтось спочатку думає про придбання обладнання, а хтось – шукає охоронне агентство. Давайте послідовно розберемося. Охоронне обладнання – комплект технічних засобів, які допомагають запобігти або сповістити про небезпеку.

докладніше
Системи відеоспостереження

Нині під час періоду політичної та економічної нестабільності, в країні почастішали випадки крадіжок. І все частіше ми замислюємося про відчуття безпеки. У зв'язку зі збільшенням інтересу зловмисників до чужого майна, встановлення охоронних технічних засобів стало просто необхідним.

докладніше
Тривожна сигналізація

Завжди хочеться відчувати себе під надійним захистом. Ми пропонуємо свою допомогу – безпека на відстані витягнутої руки. Тривожна кнопка – це захист в одне натискання. Як користуватися тривожною кнопкою і що це таке?

докладніше
Системи контролю доступу

Охоронець при вході на територію будь-якого підприємства необхідний, але давайте крокувати в ногу із розвитком сучасних технологій. Передусім для безпеки дуже важливо захистити основний шлях входу і виходу людей на об'єкт. Фізична охорона в комплексі із технічною, створюють повноцінний захист. Нині ефективним способом охорони об´єкта є встановлення систем контролю та управління доступом. 

 

докладніше
Чому варто замовити охорону саме у нас?
idk_bg
Використання
новітніх технологій
у сфері охорони
idk_bg
Мінімізація
витрат клієнта на
охорону
idk_bg
Гнучка цінова
політика при високому
якості послуг
idk_bg
Найкоротші терміни
взяття об'єкта під
охорону
Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь