В мене неспокійні домашні тварини. Від датчиків доведеться відмовитися?

18.08.2018

В мене неспокійні домашні тварини. Від датчиків доведеться відмовитися?

За кількістю домашніх котів Україна входить до десятки країн-лідерів. Їх налічується 7,5 млн. Українці люблять домашніх тварин і охоче беруть їх до себе додому. Однак часто присутність в приміщенні чотирилапого друга стає непереборною перешкодою на шляху до безпеки нерухомого майна.

 

Чи можна встановити сигналізацію, маючи собаку, кішку або, наприклад, папугу? Компанія «Охоронний Холдінг» з упевненістю заявляє — так. Наявність в будинку або квартирі маленького вихованця не є перешкодою для встановлення охоронних датчиків.

 

Щоб не допустити помилкового спрацьовування системи, в приміщенні необхідно встановити датчики руху спеціального типу. Устаткування фіксує об'єкт відразу за кількома параметрами, в тому числі за вагою. Чутливий сенсор «бачить», хто потрапив в поле зору — зловмисник або чотирилапий улюбленець.

 

Існують датчики руху, які не реагують на пересування об'єктів вагою до 25-35 кг. Тварини можуть без проблем переміщатися територією, що охороняється. При цьому система безпеки буде працювати коректно.

 

Оснащуючи охоронну сигналізацію подібними пристроями, ви можете забезпечити безпеку і збереження нерухомого майна, при цьому тримати домашніх тварин.

 

Нагадаємо, що датчики руху є складовою частиною базового набору системи безпеки, яка крім цього обладнання включає також датчики відкриття дверей/вікна, приймально-контрольний прилад, клавіатуру і тривожну кнопку.

 

У разі спрацювання системи, на центральний пульт надійде тривожний сигнал. Група швидкого реагування (ГШР) приїде на місце виклику протягом 5-7 хвилин.

 

Компанія «Охоронний Холдінг» має в своєму розпорядженні великий матеріально-технічною базою, власними ГШР. Ми надаємо широкий спектр охоронних послуг представникам промислового сектору, бізнесу і приватним особам. Спільно з партнерами з безпеки забезпечуємо на сьогоднішній день захист більш ніж 30 тис. об'єктів по всій країні.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь