ТЕХНОЛОГІЇ РОЗУМНОГО БУДИНКУ

14.08.2018

Безпека — ключова потреба людини. Система «розумний дім» дозволить назавжди забути про проблеми і не турбуватися про збереження майна, коли ви знаходитесь у від'їзді.

 

Система захисту займає ключову позицію в комплексі розумного будинку і має два напрямки:

  • контролює роботу інженерних комунікацій;
  • виконує безпосередньо охоронні завдання.

 

Іншими словами, комплекс захистить приміщення від несанкціонованого вторгнення зловмисників, забезпечить роботу об'єктів водо- і газопостачання, сповістить про аварії на території, що охороняється, проконтролює стан дверей, вікон.

 

У базову систему входить:

  • охоронна і пожежна сигналізації,
  • відеоспостереження,
  • контроль поривів на водопроводі,
  • домофон.

 

Переваги комплексу

 

За допомогою інтелектуальних технологій ви можете контролювати обстановку в режимі 24/7/365. Перевірити стан об'єкту, що охороняється можна віддалено за допомогою смартфона. У разі виникнення нештатної ситуації ви отримаєте повідомлення і зможете оперативно вжити заходів.

 

Технології розумного будинку допомагають запобігти проблем, а не боротися з наслідками. Таким чином, ви значно економите бюджет.

 

Контроль протікання газу і води

 

Використовуйте спеціальні датчики, встановивши їх там, де аварійні ситуації найбільш вірогідні. Наприклад, під раковиною, ванною, пральною або посудомийною машиною. Якщо на підлозі з'явиться вода, датчики автоматично перекриють її подачу. На мобільний прийде повідомлення про подію. Аналогічні дії система виконає в разі витоку газу.

 

Захист від проникнення

 

Iмітація присутності

 

Інтелектуальна система здатна працювати за заданим сценарієм, коли ви перебуваєте за межами будинку. При цьому у стороннього спостерігача складеться враження, ніби в приміщенні як і раніше є люди. У кімнатах може включатися світло в заданий час, музика та інші звуки, наприклад, свист чайника.

 

Функції охорони

 

Якщо зловмисник зміг проникнути на територію, спрацює захисний комплекс. Включаться датчики руху і відкриття вікон/дверей. Тривожний сигнал надійде на ваш гаджет і центральний пульт охорони.

 

Відеоспостереження

 

Фіксація подій на об'єкті може вестися цілодобово. Можна налаштувати камери на зйомку об'єктів, що рухаються. Відеоспостереження встановлюється як всередині приміщення, так і зовні, наприклад, на фасаді будівлі, по периметру паркану. Всі записи вносяться в систему, щоб згодом їх можна було переглянути. Зробити це можна з будь-якої точки світу зі смартфона.

 

Контроль закриття вікон/дверей

 

Якщо ви поїхали або лягли спати і залишили вікно відкритим, система сповістить вас про це. Датчики руху можна перевести в спеціальний режим, і вони працюватимуть зі зниженою чутливістю. В цьому випадку пристрої не будуть реагувати на рух портьєр, а значить помилкові спрацьовування виключені. Комплекс можна розширити автоматизацією ролетів і жалюзі. Вони будуть відкриватися/закриватися у встановлений час.

 

Розумний захист може використовуватися в квартирах, котеджах і заміських будівлях. Налагоджена система безпеки дозволить запобігти багатьох неприємних ситуацій і заощадити кошти. Довіртеся в цьому питанні професіоналам. Компанія «Охоронний Холдінг» встановить все необхідне обладнання для захисту і проведе технічне обслуговування.

 

Спільно з партнерами ми забезпечуємо захист більш ніж 30 тис. об'єктів по території України. Нашими клієнтами є приватні особи, представники бізнесу, найбільших промислових підприємств країни.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь