Системи відеоспостереження

22.09.2018

Обираючи відеоспостереження системи, важливо не тільки визначити правильне місце для камер, але і не помилитися у самій техніці. Технічні параметри обладнання підбираються під ті завдання, які ви ставите перед собою.

Колір або ч/б

Для охорони території або приміщення всередині оптимально підійде чорно-біла відеокамера. Вона має більш високу чутливість. Кольорова картинка необхідна там, де цей фактор може зіграти визначальну роль. Наприклад, важливий колір автомобіля.

Розташування і кут огляду

Місце установки камери грає важливу роль при виборі пристроїв. Зовні використовуються камери зі спеціальною системою підігріву, в герметичному корпусі. Вони можуть працювати за будь-яких температур і рівні вологості.

При широкому куті огляду в поле зору потрапляє більше предметів, але розібрати деталі в цьому випадку проблематично. При вузькому - навпаки. Деталі видно добре, але поле зору зменшується. Такий варіант підійде для фіксації осіб, що входять в приміщення.

Чутливість

Ця характеристика визначається в люксах і вказує рівень мінімальної освітленості, при якій устаткування може розпізнати об'єкт.

Системи відеоспостереження для дачі, будинку, квартири або офісу переслідують наступні цілі:

· запис тривожних ситуацій;

· сприяння розслідуванню злочинів;

· попередження екстрених випадків;

· контроль периметра, а також персоналу.

Існує два типи систем:

· аналогові - CIF (352x240), VGA (640x480), D1 (720x480), 960H (960x582);

· цифрові - HDTV, 720P (1280x720), Full HD, 1080P (1920x1080), 3MP (2304х1296), 5MP (2560 × 2048).

Цифрові більш сучасні і поступово витісняють аналогові комплекси, хоча останні все ще використовуються на різних об'єктах.

За способом передачі інформації бувають провідні, бездротові системи відеоспостереження та комбіновані.

Організація системи відеоспостереження

Щоб якісно організувати комплекс, необхідно визначитися з периметром об'єкта, що охороняється, кількістю камер, обрати їх тип, спосіб передачі даних, вирішити, чи потрібна нічна зйомка.

Тільки довірившись професіоналам, ви можете розраховувати на ефективний результат. Кваліфіковані співробітники компанії «Охоронний Холдінг» нададуть вичерпну консультацію і підберуть комплекс конкретно під ваші цілі і завдання. Виконають проект системи відеоспостереження та охорони, проведуть монтаж, налаштування обладнання, його тестування і технічне обслуговування.

На сьогоднішній день наша компанія надає охоронні послуги представникам бізнесу, промислового сектора і приватним особам. Спільно з партнерами ми охороняємо більше 30 тис. об'єктів по всій території України.

 

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь