Сигналізація для гаража: яку вибрати?

31.03.2021

Для будь-якого автовласника викрадення машини - важкий удар. Особистий автомобіль давно вже перейшов з категорії «розкоші» в спосіб пересування, що дарує легкість і свободу переміщення, що не залежить від зовнішніх обставин і чинників. Інші автолюбителі використовують особистий транспортний засіб не тільки в якості швидкої і комфортної можливості дістатися з точки «А» в точку «Б», а й вважають машину своєю годувальницею, адже використовують її як помічницю для щоденного заробітку: таксі і кур'єрська служба, вантажні перевезення на далекі відстані і т.д. В улюблену машину вони готові вкладати чималі гроші і витрачати весь свій вільний час, щоб покращувати її зовнішній вигляд і внутрішню «начинку».

Жодному з власників автомобілів, не хотілося б не по своїй волі і всупереч своєму бажанню розлучатися з коханою «ластівкою».

Але не варто забувати, що протягом десятиліть, викрадення автомобіля вважається «вигідною» крадіжкою. Викрадену машину можна швидко продати на вторинному ринку, отримавши за неї чималі гроші.
До того ж, існує ряд автівок, які вдається продати лише через кілька днів після опублікування оголошення. Як би там не було, а машина продовжує залишатися «ходовим» і високоліквідним товаром.

Напевно, кожен автовласник знайомий зі статистикою авто, що користуються найбільшою популярністю серед зловмисників. Пальму першості протягом багатьох років займають авто марки «Toyota», до п'ятірки машин, що полюбляють викрадачі також входять: «Lexus», «Mazda», «Kia» та «Hyundai».

Для підвищення рівня безпеки, радимо не залишати автомобіль на вулиці - це не тільки убезпечить машину від спроб вандалізму, а й захистить від можливого викрадення, рекомендуємо також орендувати або придбати в особисту власність окремий гараж або стати членом гаражного кооперативу.

Особливості охорони гаражів

Не всі автовласники віддають перевагу окремим гаражам або гаражним кооперативам, зосереджуючи свою увагу на платних парковках або і зовсім залишають машини поблизу під'їздів багатоповерхівок. Але в разі погіршення погодних умов, «нічліг» під відкритим небом, на жаль, може негативно відобразитися на зовнішньому вигляді машини. До того ж, немає окремого і зручного місця для зберігання автомобільних інструментів.

Читач має право заперечити: «Немає жодної гарантії, що гаражні кооперативи охороняються належним чином. А, якщо гараж ще й розташований далеко від будинку, то це не тільки мені незручно, але і не додає впевненості, що машина захищена від вандалізму і викрадення ». Такі переживання цілком обґрунтовані. А для ефективного вирішення питання безпеки автомобіля, радимо використовувати надійні технічні засоби захисту. Наприклад, сигналізація для гаража.

Варіанти і принципи роботи систем сигналізації для гаража

Установка сигналізації - додатковий захист рухомого майна. Охорона гаража у вигляді технічних засобів захисту - сигналізацій, класифікується на автономні, пультові і GSM.

Недорога, зрозуміла і проста в експлуатації - автономна сигналізація для гаража. Беззаперечна перевага такої сигналізації в тому, що вона прекрасно працює в гаражах без електрики. Сигнал передається по ДЖСМ-каналу, а пристрій безпосередньо працює на батарейках. Одне натискання на радіобрелок і автовласник може поставити машину під охорону або зняти з-під охорони.

Автономні сигналізації діляться на дротові і бездротові. Перший варіант - для передачі інформації використовуються дроти, в разі їх пошкодження, сигналізація припиняє роботу. Вона помітна зловмисникам, оскільки кабель помітно на поверхні. Бездротова сигналізація для гаража, логічно, не використовує кабель для передачі даних. Але для її роботи необхідно монтувати обладнання.

У чому полягає основний принцип роботи автосигналізації? У разі спроб злому авто, спрацьовують електронні датчики. Вони посилають сигнал про стороннє втручання в центральний блок охоронної системи. А він уже активує роботу сирени і аварійні фари.
Радіобрелок автовласника відображає сигнал тривоги у вигляді звукового і світлового оповіщення.

Як працює GSM-сигналізація для гаража? Встановивши спеціальний мобільний застосунок на смартфон (доступний для телефонів на базах Android і iOS), автовласникові доступні дані про координати машини. В роботу двигун запускається за допомогою дзвінка за номером телефону сім-ки, встановленої ​​в охоронний блок. Система налаштована так, що вона реагує тільки на вхідний дзвінок, зареєстрований в базі (до 3-х телефонних номерів). Заглушити роботу двигуна власник машини може дистанційно. Якщо в автомобіль намагається проникнути злодій або більш того – він хоче запустити двигун, то власник авто отримає тривожне сповіщення на смартфон.

Посилити роботу сигналізацій допоможе підключення об'єкта до цілодобової пультової охорони. Сигнал тривоги моментально передається на ПЦС, а на виклик в ту ж секунду виїжджає група швидкого реагування та ліквідує небезпечну ситуацію. Регламентований час прибуття на місце подій - 7-9 хв.

Порівняння автономної, пультової та gsm-сигналізацій

Переваги автономної сигналізації:

 • передбачено встановлення на об'єктах без телефонного зв'язку,
 • гучний звук автосигналізації може відлякати більшість крадіїв-«початківців»,
 • не потрібно сплачувати щомісячну абонплату.

З недоліків:

 • у автовласника не завжди є можливість оперативно відреагувати на сигнал тривоги,
 • вся відповідальність за збереження рухомого майна - на плечах автомобіліста.

Переваги GSM-сигналізації:

 • дистанційний контроль місцезнаходження автомобіля,
 • керування машиною в віддаленому форматі за допомогою мобільного застосунку,
 • оперативне виявлення координат авто, в разі викрадення,
 • швидка і легка установка, зрозуміла будь-якому автомобілісту.

З недоліків:

 • швидко сідає акумулятор, у разі зафіксування у гаражі низької температури,
 • висока вартість такого технічного засобу охорони.

Переваги пультової сигналізації:

 • немає потреби турбуватися про безпеку гаража, адже в разі виникнення надзвичайної ситуації, на виклик приїде ГШР,
 • цілодобовий моніторинг об'єкту, що дозволяє із чистим серцем відправлятися у відпустку, не хвилюючись, що гараж залишається без вашого нагляду.

З недоліків:

 • щомісячна абонплата.

Неможливо сказати, який тип сигналізації краще. Вибір залежить від побажань, завдань і вимог замовника. Варто відзначити, що розширити технічні засоби охорони гаража можна ще й датчиками руху. Їх варто розташувати в протилежних кутках приміщення, враховуючи, аби датчики фіксували кожен метр.

Будь-який вид сигналізації фахово підберуть і встановлять спеціалісти компанії «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ»

Експерти з безпеки компанії «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» допоможуть підібрати оптимальний варіант охорони і захисту гаража і вашого автомобіля. Не відкладайте безпеку власного майна на потім. Для отримання детальної інформації, телефонуйте за номером: 0 800 500 507

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь