«Охоронний Холдінг» захистить учасників марафону Wizz Air Kyiv City Marathon

01.09.2018

7 жовтня в Києві відбудеться грандіозна спортивна подія - марафонський забіг на класичну дистанцію 42,195 км Wizz Air Kyiv City Marathon. Традиційно за безпеку цього дня відповідатиме компанія «Охоронний Холдінг» - одна з провідних охоронних організацій України та офіційний партнер з безпеки Run Ukraine.

Забезпечення безпеки під час масових заходів є одним з ключових напрямків діяльності «Охоронного Холдінгу». Під час київського марафону на всій дистанції охоронні функції виконуватимуть групи швидкого реагування.

«Охоронний Холдінг» є найбільшою приватною організацією, що спеціалізується на наданні охоронних послуг. На сьогоднішній день ми забезпечуємо захист більше 30 тис. об'єктів по всій країні. Займаємося охороною приватного житла, здійснюємо інформаційну безпеку, пожежний захист, супутниковий моніторинг і багато іншого.

Київський марафон проводиться з 2010 року. Цього року відбудеться вже дев'ятий за рахунком забіг, в якому візьмуть участь сотні спортсменів не тільки з України. Серед учасників бігуни із Франції, Білорусі, Естонії, Молдови, Великобританії, Люксембургу, Швейцарії, Туреччини, Польщі, Австралії, Бразилії та інших країн.

Wizz Air Kyiv City Marathon - довгоочікуване спортивне свято. Подія, яка дозволить випробувати власні сили, пробігти заповітну дистанцію в 42 км. Звичайно ж, отримати задоволення від пробіжки, спілкування з однодумцями, зарядитися найсильнішими емоціями.

Реєстрація на марафон доступна за посиланням https://kyivmarathon.org/

***

Минулого року в київському марафоні взяли участь понад 1200 тисяч бігунів із 52 країн.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь