КНОПКА SOS В МОБІЛЬНОМУ ДОДАТКУ

31.07.2018

Кнопка SOS у вашому мобільному телефоні — це унікальна на сьогодняшній день розробка в сфері особистої безпеки. Не потрібно встановлювати додаткове обладнання. Викликати допомогу в екстреній ситуації тепер можна буквально в декілька кліків на смартфоні. Охорона буде на місці вже за 3-7 хвилин.

НАТИСНУТА КНОПКА SOS

ВІДПРАЦЮВАННЯ СИГНАЛУ ТРИВОГА

ПРИБУТТЯ ГРУПИ РЕАГУВАННЯ

Справитися з додатком може навіть недосвідчений користувач гаджетів. Процес інтуїтивно зрозумілий і дуже простий. Все що необхідно для роботи — встановлений у ваш смартфон додаток.

замовити послугу

ПРИНЦИП РОБОТИ КНОПКИ SOS

ДОПУСК

Послуга може бути індивідуальною або з колективним доступом. Якщо ви задумалися про безпеку батьків, дітей, дружини, обирайте другий варіант. Вони з легкістю освоять функціонал.

АКТИВАЦІЯ

Для підключення персонального доступу потрібно ввести тільки особистий логін і пароль у додатку. Після цих нескладних маніпуляцій кнопка активується. При натисканні протягом 2 секунд сигнал від неї надійде на центральний пульт. Найближча група швидкого реагування опиниться на місці вже за кілька хвилин.

ДОСТУП

Колективний доступ передбачає можливість використання програми третіми особами, наприклад, співробітниками або родичами. Щоб виконати активацію, необхідно ввести їх дані. Для закриття доступу досить видалити зі списку користувача, якого раніше було внесено до нього.

ПЕРЕВАГИ ПОСЛУГИ

  • Забудьте про брелоки, які весь час губляться або забуваються. Смартфон завжди з вами.
  • Ніяких витрат на монтаж устаткування і додатковий сервіс. Ніяких технічних збоїв.

Що необхідно для підключення кнопки SOS в мобільному?

Все, що вам необхідно — подати заявку і укласти договір. Їх існує два типи:

  • простий – щомісячна абонплата,
  • річний – річна абонентська плата з одним безкоштовним викликом.

Все дуже легко. Але ця проста на перший погляд функція здатна врятувати ваше життя в разі нападу.

«Охоронний Холдінг» має великий досвід надання охоронних послуг у різних напрямках. Компанія має велику матеріально-технічну базу, а також власні групи швидкого реагування, які складаються з досвідчених і кваліфікованих співробітників.

замовити послугу
Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь