ЯК ЗАХИСТИТИ СВОЮ КВАРТИРУ, КОЛИ ВИ ЇДЕТЕ У ВІДПУСТКУ АБО У ВІДРЯДЖЕННЯ?

04.08.2018

 

За статистикою більшість квартирних пограбувань відбуваються у період відпусток. Існує чимало рекомендацій, як захистити квартиру від крадіжки. Радять імітувати присутність в квартирі, наприклад, залишаючи відкритими жалюзі. Нікому не говорити про майбутню поїздку, а ключі залишити родичам. Але ефективність цих способів сумнівна. Найбільш надійний варіант збереження майна в період відсутності у квартирі або будинку — довірити охорону професіоналам.

 

Одна система для всіх екстрених ситуацій

 

Сучасна сигналізація являє собою комплекс технічних приладів, які вчасно подадуть сигнал тривоги на пульт охорони. Йдеться про злом, витік газу або пориви трубопроводу, пожежі.

 

Стандартний комплект включає:

  • охоронний прилад,
  • датчик руху,
  • датчик відкриття дверей/вікна,
  • клавіатуру,
  • бездротову тривожну кнопку.

 

Такий комплекс простий в експлуатації і виправдовує себе в економічному плані на всі 100%. Перед тим, як захистити свою квартиру від злодіїв, проконсультуйтеся з фахівцями. Можливо, має сенс доповнити типовий набір відеокамерами та іншими технічними гаджетами, наприклад, сиреною або тривожною кнопкою.

 

Впорається навіть дитина

 

Піклуючись про безпеку життя близьких, не зайвим буде придбання тривожної кнопки. Впоратися з нею здатна навіть маленька дитина. Сигнал подається на центральний пульт охорони і вже за 5-6 хвилин на об'єкт прибуде група швидкого реагування.

 

Компанія «Охоронний Холдінг» знає все про те, як уберегти квартиру від крадіжки. На сьогоднішній день ми відстежуємо більше 30 тис. об'єктів по всій Україні. Це приватні особи, бізнес, великі промислові підприємства.

 

Якщо вам потрібна дійсно надійна охорона квартир, телефонуйте нам. Ми підберемо обладнання, яке підходить і необхідно саме у вашій конкретній ситуації. Виконаємо якісну установку з підключенням оперативно і без зайвих витрат.

 

На нашому сайті ви можете ознайомитися з приблизним розташуванням приладів, що входять в комплект сигналізації.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь