Як захистити квартиру від злодіїв: де зберігати гроші і як обдурити злодіїв?

24.09.2018

Кількість квартирних крадіжок зростає влітку на 10-15%. Такі дані статистики. Люди їдуть у відпустку, залишають житло без нагляду, для грабіжників це дуже вдалий час для «роботи». Якщо ви ще не вирішили, де зберігати гроші в будинку і хочете напевно захистити майно від крадіжки, ця стаття буде вам корисна.

Надійні двері

Чим сильніше ви зможете ускладнити завдання грабіжникові, тим краще. Він повинен витратити багато часу на злом дверей. Шанси на те, що хтось із сусідів викличе поліцію при цьому у декілька разів збільшуються. Дешеві двері ненадійні. Вони легко піддаються злому, а замок ламається простою викруткою. Краще, якщо двері будуть відкриватися назовні. Так їх складніше вибити. Полотно має добре прилягати до дверної коробки, без зазорів. Оптимальний варіант замку — врізний на 3-4 обороти ключа, оскільки накладний легко зламати, знявши передню панель. Кількість замків не грає ролі. Один, але якісний зможе замінити три середніх по складності.

Захист вікон

Важливо не тільки обрати місце, де зберігати гроші вдома. До питання безпеки необхідно підходити комплексно. Тому одними дверима і замком не обійтися. Якщо квартира знаходиться на першому або останньому поверсі, вікна перетворюються на зону ризику. Ефективним способом є бронювання стекол. Поверхня обробляється спеціальною плівкою, що робить скло дуже міцним. Його вже не можна розбити підручними інструментами. Пластикові вікна можна оснастити додатковою фурнітурою проти злому. Вона буває декількох класів. Грати — найбільш перевірений спосіб. Надійні конструкції з прутка діаметром до 15 мм не вийде розпиляти ножівкою. Грати підійдуть не тільки для перших поверхів. Уразливі й об'єкти, поблизу яких розташовуються, наприклад, навіси або сходи. Альтернатива цим конструкціям — рольставні.

Професійна охорона

Щоб голова не боліла від питання, де безпечно зберігати гроші, довіртеся професіоналам у сфері охорони. Оскільки захист дверей і вікон — це хоч і гарна превентивна міра, але недостатня.

Установка охоронної сигналізації вирішить всі питання відразу. Вашу квартиру оснастять набором датчиків (руху, відкриття двері/вікон), які оперативно спрацюють на будь-яку позаштатну ситуацію. У разі проникнення тривожний сигнал надійде на центральний пульт, і група швидкого реагування буде на місці виклику вже за 3-7 хвилин.

В якості додаткового обладнання можна встановити відеокамери, які фіксуватимуть всіх, хто входить до приміщення.

Як обманути злодія?

Цей розділ буде цікавий тим, хто на питання «де зберігати готівку» відповідає — вдома. Досить проявити трохи фантазії, щоб захистити своє житло. Один з варіантів для жителів багатоквартирних будинків — найняти консьєржку. Вона вже точно не пропустить стороннього всередину. А ось домофон може зіграти на руку грабіжникам, які користуються ним для перевірки, чи є в будинку господарі.

Заведіть собаку. Це надійний друг і перешкода для злодіїв.

Наклейте на двері етикетку «об'єкт під охороною».

Вирушаючи у відпустку, зробіть так, ніби в будинку як і раніше є люди. Можна залишити радіо, попросити когось забирати вашу пошту.

Де ховати гроші вдома?

Тут не вийде дати однозначної ради. Універсальної відповіді на питання, де люди ховають гроші вдома, немає. Постарайтеся уникати таких місць, як шафи, серванти, антресолі, зливні бачки. Обирайте більш незвичні об'єкти. А краще зверніться до фахівців.

Компанія «Охоронний Холдінг» надає широкий спектр охоронних послуг з 2012 року. Ми маємо в своєму розпорядженні власні групи швидкого реагування і якісне сертифіковане обладнання. Працюємо як з приватними особами, так і з представниками бізнесу та промислового сектору.

 

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь