Як вибрати систему контролю та управління доступом (СКУД)?

02.10.2018

На сьогоднішній день системи обліку робочого часу та контролю доступу є невід'ємним атрибутом управління багатьох компаній, які піклуються про власну безпеку. Керівники підприємств вже задаються питанням не для чого потрібна СКУД, а як обрати оптимальний для себе комплекс.

Залежно від функціонального призначення системи підрозділяються на:

· автономні;

· мережеві.

Мережеві системи контролю доступу та обліку робочого часу мають такі переваги:

Здатні зберігати і збирати велику кількість інформації. Працюють на великій території, тому підходять для великих промислових підприємств, бізнес центрів.

Можливість фіксувати час входу/виходу співробітників, контролювати дисципліну. У базі залишаються дані про працівника — його ПІБ, точні години відвідування, переміщення по території.

Програмний комплекс передбачає можливість управління доступом. Співробітнику можна надати або обмежити можливість проходження до певного приміщення.

За бажанням замовника можна розширити функціонал СКУД, встановивши додаткову систему відеореєстрації.

Автономні системи контролю доступу в приміщення на відміну від попереднього типу оптимально підходять для невеликих компаній і фірм, приватних домоволодінь.

Більш скромні за функціоналом і більш бюджетні. Складаються з невеликої кількості пристроїв — зчитувача і контролера з'єднаних один з одним кабелем. Домофон є прикладом такого комплексу.

Даний вид системи може експлуатуватися в тандемі з альтернативними джерелами електроенергії. Таким чином досягається безперебійна робота комплексу і незалежність від електромережі.

Монтаж системи контролю та управління доступом автономного типу досить простий і не вимагає придбання додаткових пристроїв, прокладки мережі, а отже, великих матеріальних витрат. Технічне обслуговування мінімальне.

Такі системи не впораються з великим інформаційним навантаженням. За великим рахунком, їх основна функція — забезпечити проходження через точку доступу.

Для великих компаній підійдуть мережеві системи відеоспостереження та контролю доступу, в тому числі бездротового типу. Для установки останніх не потрібні кабелі, процес може вестися в приміщеннях із готовим ремонтом.

Компанія «Охоронний Холдінг» надає охоронні послуги представникам бізнесу, промислового сектора і приватним особам. Ми маємо в своєму розпорядженні серйозну матеріально-технічну базу та власні групи швидкого реагування. Наші фахівці виконають проект і монтаж системи контролю доступу під ваші завдання, запустять об'єкт в експлуатацію і проведуть технічне обслуговування.

На сьогоднішній день «Охоронний Холдінг» забезпечує захист понад 30 тис. об'єктів по Україні.

 

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь