Як працює охоронна система?

26.09.2018

Професійний захист — кращий вибір для тих, хто турбується про збереження свого майна і особисту безпеку. Сигналізація дозволяє оперативно виявити надзвичайну ситуацію і вжити відповідних заходів.

Принцип роботи охоронної сигналізації базується на комплексі технічних засобів, які покликані вчасно відреагувати на загрозу несанкціонованого проникнення.

Устаткування може контролювати:

· підходи до квартири/будинку;

· безпосередньо житлове приміщення;

· огорожі, підвальні приміщення, дах, вікна та двері.

У базовий комплект охоронного комплексу входять:

· охоронний прилад,

· датчик руху,

· датчик відкриття двері/вікон,

· клавіатура,

· бездротова тривожна кнопка.

Розширити його можна додатковим обладнанням, наприклад, сиреною, домофоном, датчиками затоплення, охорони периметра і т.д.

Сповіщувачі (датчики) можуть бути електро-, магнітно, ударно-контактними, п'єзоелектричними, звуковими, комбінованими і т.д. Також вони розрізняються за типом контрольованої зони на об'ємні, поверхневі, лінійні і точкові.

Принцип роботи GSM-сигналізації базується на використанні спеціального GSM-модуля, за допомогою якого здійснюється передача тривожного сигналу на пульт охорони і власнику.

Способи передачі сигналів

Голосові повідомлення — відправка може здійснюватися як на мобільні, так і на стаціонарні телефони.

SMS-оповіщення — текстові повідомлення приходять на мобільний телефон власника.

MMS і GPRS — на смартфон відправляється фото-, звукове або відео-повідомлення.

GSM-сигналізація може працювати не тільки з охоронними сповіщувачами. Перевагою є можливість доповнення її датчиками контролю температури, диму, витоку газу. Це дозволить попередити аварії на об'єкті часом не менш руйнівні, ніж пограбування.

Охоронні системи можуть бути дротовими або бездротовими. Останні підійдуть для об'єктів, де вже завершено ремонт і втручання в дизайн інтер'єру має бути мінімальним.

Плануючи систему захисту, важливо врахувати всі чинники. Для дому та квартири необхідне індивідуальне рішення.

Фахівці компанії «Охоронний Холдінг» підготують проект системи, підберуть необхідну кількість сповіщувачів, їх місце розташування, виконають монтаж, налаштування і технічне обслуговування, введуть комплекс в роботу.

Охоронна сигналізація, принцип роботи якої базує на використанні GSM-модуля, гарантує захищеність вашого об'єкта. Звертаючись до компанії «Охоронний Холдінг», ви можете не сумніватися в якості проведених робіт і обслуговуванні. На сьогоднішній день ми контролюємо 30 тис. об'єктів по всій Україні. Працюємо з приватними особами, бізнесом і промисловим сектором. Маємо в своєму розпорядженні велику матеріально-технічну базу та власні групи мобільного реагування, які в екстреній ситуації будуть на місці протягом 3-7 хвилин.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь