Як убезпечити свій автомобіль від викрадення? Вибираємо GPS-трекер

28.09.2018

Власникам транспортних засобів, а також власникам бізнесу необхідно контролювати пересування і місцезнаходження автомашин і вантажів. Здійснювати контроль можна за допомогою спеціальних технічних засобів - GPS-трекерів. Устаткування відрізняється за ціною, функціоналом. Нижче ми розглянемо, який GPS-маяк краще вибрати.

Навіщо потрібен автомаяк?

Одне з основних призначень трекера - контроль місцезнаходження і використання транспортного засобу. При установці спеціального реле блокування двигуна обладнання перетворюється на протиугінний пристрій. Він дозволяє виявити машину у зв'язку із несанкціонованим переміщенням. З додаткового обладнання також можна виділити датчики рівня палива (витратоміри). Дозволяють відстежити витрата палива, сливи, заправки.

Устаткування підходить як для легкових, так і для вантажних автомобілів, ж/д і водного транспорту, мотоциклів. У деяких випадках пристроями оснащують навіть банкомати та контейнери - тобто ті об'єкти, які потенційно можуть зацікавити зловмисників.

Існує два типи пристроїв:

· з вбудованим акумулятором;

· без АКБ.

Автономний GPS-маяк для авто - це компактний прилад, призначений для фіксації координат об'єкту в задані періоди часу. Для технічних засобів, якими можуть користуватися викрадачі, він фактично непомітний. Може встановлюється приховано, працювати тривалий час (залежить від настройки приладу) навіть на знеструмлених об'єктах або таких, які зовсім не мають електроживлення (контейнери).

Автомаяки приймають і передають інформацію за допомогою модулів:

· GPS, а також ГЛОНАСС - потрібні для обчислення координат об'єкта;

· GSM - дозволяють передавати інформацію за допомогою голосового зв'язку, GPRS, SMS-повідомлень.

Плюси GPS-маяків:

· працюють незалежно від дальності об'єкта;

· відшукати їх досить складно навіть із використанням спеціальних засобів.

Як обрати кращий трекер?

Для того щоб вирішити GPS-маяк для авто який краще, необхідно врахувати, на якому об'єкті буде використовуватися обладнання, час його роботи і інші нюанси:

· ємність акумулятора - від цього залежить тривалість експлуатації пристрою;

· способи кріплення - це можуть бути болти, магніти або без кріплень, вибір здійснюється в залежності від типу об'єкта, періоду використання обладнання;

· пило-вологозахищений корпус (клас захисту IP 66) - від даного параметру залежить те, як пристрій працюватиме при перепадах температури, вологи, пилу, такі прилади підійдуть для розміщення, наприклад, на бамперах;

· спосіб активації - SMS, мобільний додаток;

· точність - похибка не повинна становити більше 2,5 м.

Компанія «Охоронний Холдінг» надає охоронні послуги широкого профілю, в тому числі і в сфері безпеки транспортних засобів, а також супроводу вантажів ж/д, морським, автотранспортом. В цьому напрямку у нас значний досвід роботи. Ми забезпечили доставку до місця призначення понад 4 млн тонн вантажів. Несемо матеріальну відповідальність за збереження майна.

«Охоронний Холдінг» має всі необхідні документи і ліцензії на здійснення цього напрямку діяльності.

 

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь