Як не стати жертвою квартирних злодіїв?

28.02.2019

Щоб захистити своє нерухоме майно, недостатньо встановити решітки на вікна та замкнути двері на хитрий замок. Це затримає грабіжників, але ненадовго. У 70% випадків злодії проникають у квартиру через вікна, в 20% зламують вхідні двері, ще в 10% підбирають відмички до замків.

У зв'язку з цим найбільш ефективним способом стане установка професійної охоронної системи — сигналізації. Сучасні пристрої являють собою складний комплекс з різного роду датчиків, приймально-контрольних пристроїв, тривожних кнопок та інших приладів.

Функціональні можливості сигналізації

Сучасний охоронний комплекс дозволяє виконувати найрізноманітніші завдання. В тому числі, фіксувати витік газу, води, задимлення. У разі несанкціонованого проникнення сторонніх на об'єкт на центральний пульт негайно надходить сигнал тривоги, і група швидкого реагування оперативно виїжджає на місце події.

Що входить в комплекс?

Базовий комплект охоронної сигналізації включає наступні пристрої:

· охоронний прилад,

· датчики відкриття двері/вікна,

· датчики руху,

· клавіатуру,

· бездротову тривожну кнопку.

Також існує значний набір додаткового обладнання. Наприклад, можна замовити установку сирени і оповіщувача, домофона, камер спостереження.

Датчики контролюють різні параметри. Основними є прилади, що фіксують рух, і на відкриття вікна/двері. Наприклад, якщо ви живете на першому або останньому поверсі, без віконного датчика точно не обійтися. Як тільки зловмисник спробує пробратися всередину приміщення, пристрій миттєво передасть сигнал на центральний пульт. Цей комплекс можна розширити, встановивши захист від протікання водопроводу, загоряння.

Види сигналізації

Існують бездротові і дротові охоронні комплекси. Кожен з них має свої плюси і мінуси. Співробітники компанії «Охоронний Холдінг» підкажуть, який тип підійде у вашому конкретному випадку.

Наприклад, для квартири/будинку, де вже виконано ремонт доцільно застосувати бездротову сигналізацію. Це позбавить вас від необхідності руйнувати стіни.

Сигналізація є невід'ємним атрибутом для тих, хто турбується про власну безпеку і збереження свого особистого майна. В економічному плані вона повністю виправдовує себе. Довірте це завдання професіоналам і почувайте себе спокійно.

Компанія «Охоронний Холдінг» спеціалізується на наданні охоронних послуг широкого спектру, в тому числі, що стосуються захисту нерухомості від несанкціонованого проникнення. Ми і наші партнери з безпеки забезпечуємо захист більш ніж 30 тисяч об'єктів по всій Україні. Працюємо з приватними клієнтами та бізнесом. Маємо власні групи швидкого реагування, до складу яких входять досвідчені і висококваліфіковані співробітники. Більшість з них мають в минулому великий стаж служби в рядах правоохоронних і охоронних структур і можуть запобігти або усунути екстрену ситуацію будь-якої складності.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь