Для чого потрібна система контролю доступу?

21.09.2018

Безпека важлива для будь-якої організації без винятку. Грамотні системи обліку робочого часу та контролю доступу забезпечать надійний і ефективний контроль за станом справ. Комплекс не дозволить без відома проникнути на територію стороннім особам, сприятиме запобіганню позаштатної ситуації. Крім того, система дасть можливість контролювати знаходження співробітників на робочому місці. Вона розпізнає людину за допомогою відеокамер, ідентифікаторів, контролерів та іншого обладнання, пов'язаного в єдиний ланцюг.

Призначення комплексу

· По-перше, мова йде про інформаційний захист і безпеку працівників компанії.

· Важливою задачею є перевірка доступу транспорту і співробітників до різних об'єктів.

· Фіксація робочого часу - опція дозволяє точно знати, коли колектив приходить на роботу.

Системи контролю доступу та обліку робочого часу влаштовані дуже просто. Працівнику видається ідентифікатор (брелок, електронний ключ, карта) з персональним кодом. Всі дані на людину вносяться у загальну базу.

Вхід до офісу або окремих кабінетів обладнується зчитувачем, який «знімає» інформацію з ідентифікатора. Дані передаються на контролер. Після зіставлення відомостей прилад дає команду на блокування або відкриття вхідних дверей.

Системи контролю доступу в приміщення фіксують всі епізоди використання брелоків або карт, а також дії, пов'язані з цим. Надалі ця інформація може знадобитися при формуванні звітів про вхід/вихід працівників, дисциплінарні порушення.

Компанії, як правило, мають кілька точок доступу:

· офісні кабінети,

· приміщення з обмеженим доступом або особливої ​​важливості,

· прохідні,

· в'їзд/виїзд транспортних засобів.

Простий комплекс допоможе попередити прохід сторонніх на територію підприємства, а службовці не будуть плутатися з тим, куди можуть вільно проходити.

Більш складні системи відеоспостереження та контролю доступу крім перерахованих вище функцій дадуть можливість призначити кожному працівнику окремо персональний графік, а потім проконтролювати його.

Монтаж системи контролю та управління доступом необхідно проводити комплексно. Вхід обладнується не тільки турнікетом, використовуються додаткові пристрої, в тому числі камери відеоспостереження. Останні ведуть зйомку в безперервному режимі, фіксуючи всіх, хто входить. Всі ці заходи підвищують ефективність роботи охорони підприємства, а також час реагування на екстрену ситуацію.

За бажанням замовника можна встановити протипожежну, а також систему екстреного оповіщення.

Компанія «Охоронний Холдінг» надає широкий спектр охоронних послуг з 2012 року. Ми працюємо з приватними особами, бізнесом і промисловим сектором. Забезпечуємо захист за багатьма напрямками - від охорони приватної власності та учасників масових заходів до інформаційної безпеки.

Наші досвідчені співробітники розроблять проект під ваші завдання, проведуть монтаж системи контролю доступу, виконають налаштування і тестування комплексу, введуть його в експлуатацію і зроблять технічне обслуговування.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь