Делікатне питання: чи можна стежити, як няня доглядає за дитиною, поки мене немає вдома?

07.02.2019

Бажання захистити свою дитину природно для батьків. Залишаючи дітей на піклування чужій людині навіть з найкращими рекомендаціями, батьки хочуть бути спокійними і знати, що за час їх відсутності нічого страшного не станеться. Прихована камера спостереження за нянею дозволить простежити за обстановкою в будинку, коли вас немає поруч.

Законодавство не забороняє використання відеоспостереження в будинку. Однак є деякі нюанси, яких слід дотримуватися:

  • обладнання повинно бути встановлено на території приватної власності;
  • сім'я і домашні працівники повинні бути в курсі того, що ведеться відеозапис;
  • пристрої не повинні маскуватися в будь-яких предметах (дзеркалах, лампах).

Отже, няня повинна знати, що в приміщенні встановлена ​​прихована камера датчик руху і інше технічне обладнання, яке контролює її діяльність. Якщо ви вважаєте, що таким чином весь ефект від зйомки зведете до нуля, то це не так. Навпаки, домашній персонал, знаючи цю інформацію, буде виконувати свої обов'язки більш якісно і сумлінно.

Крім того, домашні відеосистеми дозволяють контролювати стан квартири під час вашої відсутності. Навіть якщо крадіжка сталася, відеокамери нададуть матеріал, який можна використовувати в якості доказів.

Кожна система відеоспостереження складається з наступних пристроїв:

  • безпосередньо камери;
  • монітора,
  • відеореєстратора.

Прихована камера для спостереження за нянею дає можливість контролювати все, що відбувається в квартирі, будинку або на прилеглій території. Ви можете бути в курсі того, що відбувається з дитиною, її розпорядку дня, режиму харчування і сну. У разі непорядності няні, її можливих неправомірних дій, ви можете оперативно відреагувати на ситуацію.

Відеокамери можуть бути цифровими і аналоговими. Здатні вести запис цілодобово, в тому числі вночі. Зображення може бути кольоровим або ч/б. Переглянути запис можна віддалено за допомогою планшета, ноутбука або смартфона.

Оптимальний вибір для квартири або будинку — кілька циліндричних або купольних камер, які зможуть охопити максимальну площу без «мертвих зон».

Прихована камера няня дає можливість батькам в будь-який момент переконатися, що з їх чадом все в порядку, дати вказівки або висловити побажання працівнику. Це ефективний спосіб контролю за обстановкою в будинку, попередження крадіжок.

Де б ви не знаходилися, ви завжди зможете проконтролювати стан житла і в екстреному випадку вжити відповідних заходів.

Компанія «Охоронний Холдінг» спеціалізується на створенні різних відеосистем. Наші фахівці виконають проект, проведуть монтаж і техобслуговування об'єкта. Інтегрують комплекс в уже наявну охоронну систему. Ми працюємо тільки з надійним, перевіреним та сертифікованим обладнанням. Готові запропонувати вам систему, яка буде відповідати саме вашим потребам і цілям.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь