охоронні системи для дому, охоронні системи для дачі,

08.08.2018

Обираючи охоронні системи для будинку або квартири, важливо не забути жодної дрібниці. Ми пропонуємо вам чек-лист — список необхідного, на чому важливо сконцентруватися.

 

Подумайте, чи дійсно вам потрібна охоронна сигналізація?

 

Напишіть на папері, навіщо вам потрібна система безпеки. Проаналізуйте, можливо ви живете в криміногенному районі, де часто відбуваються крадіжки. Або ваша квартира знаходиться на першому або останньому поверсі.

 

Порадьтеся з ріелтором

 

Оцініть, скільки коштує ваше нерухоме майно. Згодом, дізнавшись вартість установки охоронної системи, ви зможете оцінити економічну рентабельність.

 

Визначтеся з комплектом сигналізації

 

Подумайте, вам потрібен базовий комплект або необхідне додаткове обладнання увигляді домофона або сирен з сповыщувачі. Останні знадобляться в разі, якщо ви обираєте охоронні системи для дачі. Чи потрібно смс-сповіщення, датчик затоплення і охорони периметру?

 

Зверніть увагу на габарити будинку

 

Враховуйте розмір приміщення, в якому плануєте установку системи безпеки. Комплектація для однокімнатної квартири і двоповерхового заміського будинку буде істотно відрізнятися.

 

Чи є в будинку тварини?

 

Не забудьте про чотирилапих вихованців. Щоб не допустити помилкового спрацьовування системи, важливо врахувати наявність в будинку собак, кішок та інших тварин, яка вільно пересувається територією. В цьому випадку знадобляться спеціальні датчики, які не реагують на об'єкти невеликої ваги.

Також важливо врахувати факт того, як обладнання реагує, наприклад, на рух штор.

 

Зверніть увагу на кількість каналів зв'язку

 

В даному випадку працює правило: чим більше, тим краще. Ethernet-порти, Wi-Fi і GSM. Якщо зловмисники заглушать один з каналів, система все одно зможе передати сигнал про загрозу.

 

Резервний акумулятор

 

Якщо несподівано відключили світло, система не повинна постраждати. Резервне живлення забезпечить роботу навіть у випадках з перебоями електроенергії. Li-Ion акумулятор є оптимальним вибором.

 

Дальність роботи

 

Оцініть площу будинку або квартири, а також наявність перешкод у вигляді меблів і стін. Чим більшу дальність роботи має система, тим краще.

 

Температурний режим

 

Обираючи систему безпеки для будинку, врахуйте особливості приміщення: вологість, перепади температури. Уточніть, чи будуть коректно працювати датчики.

 

Способи оповіщення про тривогу

 

В даному випадку, як і з каналами зв'язку, важливо мати кілька способів комунікації в екстреній ситуації: push-повідомлення, SMS, дзвінок.

 

Адресність датчиків

 

Ця опція дозволяє точно визначити, який датчик спрацював або, наприклад, розрядився.

 

Багатофункціональність

 

Визначтеся, чи потрібна вам тільки охоронна сигналізація або має сенс встановити датчики диму, затоплення. Сучасні системи дозволяють розширювати функціонал за бажанням замовника.

 

Наявність мобільного додатка

 

Це доповнення значно спрощує роботу з системою і контроль за нею.

 

Відеопідтримка

 

Інтеграція з камерами відеоспостереження робить систему максимально ефективною, дозволяє забезпечити фактичні докази незаконного проникнення на приватну територію.

 

Компанія «Охоронний Холдінг» допоможе підібрати найбільш оптимальну систему захисту будинку, гарантує її стабільну роботу. Співробітники підприємства виконають всі необхідні роботи — від проекту до введення комплексу в експлуатацію.

 

На сьогоднішній день ми спільно з партнерами забезпечуємо охорону 30 тис. об'єктів по всій країні. «Охоронний Холдінг» надає охоронні послуги бізнесу, промисловим підприємствам, приватним особам.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь