1 ВЕРЕСНЯ НЕ ЗА ГОРАМИ. ЯКІ ПРАВИЛА ПОВИННІ ЗНАТИ І ДОТРИМУВАТИСЯ ДІТИ?

24.08.2018

Попереду Перше вересня. Школа. Найбільш вдалий час нагадати дитині основні правила поведінки у навчальному закладі, адже пильність — запорука безпеки. Ви не зможете перебувати поруч з дитиною весь час. Тому важливо розвивати у ній захисні навички, самостійність. Крім того, сучасні технології дозволяють навіть мобільний телефон перетворити на тривожну кнопку SOS.

  

1. Дорога до школи має пролягати через людні місця. Краще йти до школи у компанії друзів.

2. Не можна вступати в діалог з незнайомцями. Тим більше не можна відгукуватися на пропозицію чужої людини підвезти на машині, навіть якщо вона говорить, що попросили про це батьки.

3. Не потрібно досліджувати підсобні приміщення школи, такі як підвали або горища. Тим більше залишатися там наодинці. Бажано завжди бути на виду у шкільних товаришів і вчителів.

4. Про всі події необхідно відразу ж повідомити вчителя, охоронця або медсестру.

5. Потрібно стежити за своїми речами і не залишати їх без нагляду. Не потрібно хвалитися мобільним телефоном, планшетом.

6. Не можна порушувати дисципліну: бігати сходами, висовуватися з вікон, залазити на підвіконня, учням молодших класів залишати територію школи самостійно.

7. Не потрібно створювати конфліктні ситуації, ініціювати бійку, ображати однокласників.

8. Включення електроприладів, змішування хімічних реактивів допускається тільки з дозволу вчителя.

9. В осінньо-зимовий сезон не варто затримуватися допізна, щоб не повертатися додому темними вулицями.

10. Навіть якщо дорога порожня і машин на ній немає, не можна вибігати на дорогу.

 

І ще кілька правил, які безпосередньо не стосуються школи, але нехтувати ними не варто.

 

1. Дитина повинна вміти оперативно закривати і відкривати двері під'їзду і квартири.

2. Якщо квартира або будинок знаходяться під охороною, навчіть дитину ставити об'єкт на сигналізацію.

2. Поясніть дітям, що за жодних обставин чужій людині не можна відкривати двері квартири.

3. Не можна заходити в ліфт з незнайомцем.

4. Якщо через двері в квартиру проникає дим, не варто її відкривати. Потрібно викликати допомогу по телефону. Не можна відкривати вікна, якщо джерело загоряння знаходиться всередині. Так вогонь посилиться ще більше.

 

Дотримання цих нескладних правил дозволить уникнути непередбачених ситуацій.

 

Батькам ми також можемо порадити на загальних зборах уточнити питання, хто займає посаду охоронця школи. Яка його підготовка, досвід, обов'язки і права щодо учнів.

 

Зверніть увагу на плани евакуації учнів, перепишіть номери телефонів викладачів. Розкажіть дитині про основні правила поведінки в надзвичайних ситуаціях. Навіть якщо ця інформація не знадобиться, вона буде відчувати себе більш впевнено.

 

Серйозною підмогою стане мобільна тривожна кнопка. Ця програма встановлюється в смартфон. При натисканні та утриманні кнопки протягом 2 секунд сигнал надійде на центральний пульт охорони. Додаток настільки простий, що впоратися з ним зможе навіть дитина.

 

У будь-якій екстремальній ситуації на допомогу прийдуть фахівці компанії «Охоронний Холдинг». Через 3-7 хвилин група швидкого реагування буде на місці події.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь