Охорона дачі

Охорона дачі: система ефективної охорони периметру і будинку

Дача для багатьох людей стає справжньою віддушиною. На дачі можна подихати свіжим повітрям, відпочити від міської метушні і побути в тиші. Часто дача знаходиться недалеко від основного місця проживання, а значить доступна практично у будь-яку пору року.
Аби облаштувати дачний будинку та прилеглу територію, використовуються речі, які можуть привабити зловмисників. Предмети інтер'єру, інструменти, рослини, техніка і навіть сантехніка та оздоблювальні матеріали можуть зацікавити злодіїв. Щоб захистити майно, важливо встановити охоронну систему.

Навіщо потрібна охорона дачі?

Дачі використовуються залежно від сезону і на декілька місяців залишаються порожніми. Звичайно, це привертає увагу зловмисників, які бажають пограбувати об'єкт, залишений без нагляду, де ще й протягом тривалого часу відсутній власник. Зацікавити злочинців можуть і пусті сусідні заміські будинки. А це створює ідеальні умови для реалізації планів зловмисників. Впливає і фактор віддаленості дач від найближчого поліцейського відділку.

Способи захисту дачі

Системи, які представлені на ринку охоронних послуг, із кожним роком стають досконаліше і надійніше. Завдяки їм можна ефективно вибудувати захист не тільки від грабіжників, але і від пожежі, повені та інших негативних явищ.

Види охорони дачі:

  • охорона самого будинку;
  • охорона периметра ділянки дачі.

Рекомендується комбінувати обидва охоронних способи, щоб підвищити надійність захисту.

Обладнання і системи охорони дачі.

Для охорони дачного будинку та периметру ділянки застосовуються сигналізації з підключеними до них датчиками. Додатково рекомендується встановити систему відеоспостереження, яка буде інтегрована в охоронний комплекс. Можна використовувати кожен із видів охорони окремо. Наприклад, обрати тільки захист периметра об'єкта зі встановленням датчиків руху, вібрації і камер для трансляції та запису відео.

Пристрої підключаються до центральної панелі одним із способів:

  • дротовий
  • бездротовий.

Вулична і домашня охоронні системи можуть передавати дані до наглядового центру охоронної компанії. При перших ознаках проникнення до об'єкту буде спрямована ГШР. Якщо сигнал тривоги сповістив про затоплення або задимлення, то співробітники оперативно викликають відповідну службу і повідомляють власника. Для підвищення надійності прилади можуть бути оснащені акумулятором або підключені до генератора електроенергії, тоді в разі знеструмлення система все одно спрацює. Автономна сигналізація користується більшою популярністю, не даючи можливості зловмисникам вивести її з ладу.

Дані сигналізація може передавати через інтернет, але нерідко забезпечується додатковим GSM-модулем, що дозволяє використовувати резервний канал оповіщення. Є і виключно GSM-сигналізації, але передають сигнал тривоги вони тільки власнику і обраним ним контактам, реагувати на тривожне сповіщення доведеться самостійно, а отримати доступ до зображення відеокамер не вдасться.

Яка вигода від витрат на охорону дачі?

Захист майна від грабіжників і пожежі складно переоцінити. Обладнання купується лише один раз на багато років, а ціни на надання охоронних послуг не дуже високі. Охоронні послуги дозволяють запобігти проникненню і завадять крадіжці на території ділянки або будинку. Якщо порівнювати зі страхуванням, яке також вимагає щомісячної оплати, то охорона виявиться ефективнішою. По-перше, не всі речі можна оцінити в грошовому еквіваленті, а по-друге, простіше не допустити крадіжку, ніж в подальшому витрачати час на відшкодування збитку від страхової компанії.
Залишити ж дачу взагалі без будь-якого захисту, означає полегшити роботу зловмисникам.

Переваги замовлення охорони дачі у фахівців «ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ»
Коли ви підписуєте договір із Ohholding про охорону об'єкту, компанія бере на себе матеріальну відповідальність за ваше майно. Фахівці можуть відвідати об'єкт і надати корисні рекомендації, де й яке обладнання розміщувати.

Також фахівці Ohholding можуть встановити сигналізацію і забезпечити її технічне обслуговування. Компанія «Охоронний Холдинг» діє згідно отриманої ліцензії - ви можете бути впевненими щодо якості наданих послуг. Замовити охорону дачі можна в Києві, Запоріжжі та інших містах України. Не розраховуйте на лінощі злочинців, подбайте про безпеку заздалегідь.

 

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь