Охорона житла

довірте безпеку і захист свого житла професіоналам своєї справи
Охорона квартир
Установка охоронної сигналізації в квартирі сьогодні аж ніяк не розкіш, а необхідність. Адже кожен з нас їдучи зранку на роботу хоче бути впевненим в тому, що його власність залишиться недоторканою. Сучасні виробники охоронної сигналізації пропонують безліч різних рішень. Як розібратися у всьому цьому різноманітті? Чи буде обрана сигналізація на квартиру захищати об'єкт належним чином? Зверніться до фахівців, які допоможуть підібрати оптимальне рішення і забезпечать необхідний захист.
докладніше
Охорона котеджів
докладніше
Охорона приватних будинків
докладніше
Чому варто замовити охорону саме у нас?
idk_bg
Використання
новітніх технологій
у сфері охорони
idk_bg
Мінімізація
витрат клієнта на
охорону
idk_bg
Гнучка цінова
політика при високому
якості послуг
idk_bg
Найкоротші терміни
взяття об'єкта під
охорону

Мій дім - моя фортеця. Кожен з нас хоче знати, що його житло захищене від непрошених гостей. Залізні двері і сторожовий пес, звичайно, можуть допомогти, але як показує практика - все ж не забезпечать повноцінний захист будинку. Якщо ви хочете почувати себе в безпеці, варто відразу звернутися до професіоналів. Охорона житла буде організована правильно і грамотно.

Компанія «ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ» пропонує Вам встановити сигналізацію. Наші фахівці якісно і в самі стислі терміни виконають роботи з проектування, монтажу та обслуговування систем будь-якої складності. Сучасна охоронна сигналізація, що має всі необхідні сертифікати якості, допоможе надійно захистити Ваше майно.

Як працює

Установка охоронної сигналізації передбачає підключення до пульту централізованої охорони, і якщо зловмисник наважиться  проникнути в Ваш будинок, по сигналу «Тривога» відразу ж виїде група швидкого реагування. Досвідчені співробітники, які пройшли спеціальну підготовку, екіпіровані засобами активної оборони та травматичним знаряддям, здатні дати відсіч будь-якому зловмисникові. З ними охорона житла буде ще більш надійною.

Охоронна сигналізація - один з найдоступніших і ефективних способів захисту житлового приміщення. За статистикою, понад 96% злодіїв не ризикне зазіхати на об'єкт, що охороняється. Таким чином, установка охоронної сигналізації не тільки захистить житло від несанкціонованого проникнення, але і попередить дії зловмисників. Сам монтаж системи не займе багато часу. Всього кілька кроків, і Ваше житло під надійним  захистом.

Ми гарантуємо безпеку Вашого будинку або квартири, і пропонуємо укласти договір з компанією «ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ».

Замовити наші послуги можна на сайті. Якщо цікавить ціна, уточніть вартість по телефону у представника компанії.

Фірма працює не тільки в Києві, а й по всій Україні.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від Охоронного Холдингу
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь