Охорона житла

довірте безпеку і захист свого житла професіоналам своєї справи
Охорона квартир
Статистика скоєння злочинів підтверджує, що квартирні крадіжки відбуваються все частіше. Компанія «Охоронний Холдинг» пропонує захистити себе від несанкціонованого вторгнення зловмисників і збитків.Охорона квартир в вигляді пультової сигналізації — це надійний захист і гарантія збереження вашого майна.
докладніше
Охорона котеджів
Охорона котеджів включає в себе цілий комплекс відпрацьованих дій, зокрема встановлення спеціального обладнання, яке запобігатиме проникненню сторонніх до вашої приватної власності. Технічні прилади різного типу рівномірно розташовуються усією площею будівлі, що дозволяє тримати під контролем центральний та чорний вхід, вікна, гараж та інші приміщення.
докладніше
Охорона приватних будинків
Охорона приватних будинків передбачає комплексний підхід, що забезпечить захист від будь-якого типу проникнення на територію будівлі з метою пограбування або нанесення шкоди. Для її реалізації ми використовуємо сучасне обладнання, яке працюватиме цілодобово та постійне підлягатиме перевірці нашими фахівцями.
докладніше
Чому варто замовити охорону саме у нас?
idk_bg
Використання
новітніх технологій
у сфері охорони
idk_bg
Мінімізація
витрат клієнта на
охорону
idk_bg
Гнучка цінова
політика при високому
якості послуг
idk_bg
Найкоротші терміни
взяття об'єкта під
охорону

Мій дім - моя фортеця. Кожен з нас хоче знати, що його житло захищене від непрошених гостей. Залізні двері і сторожовий пес, звичайно, можуть допомогти, але як показує практика - все ж не забезпечать повноцінний захист будинку. Якщо ви хочете почувати себе в безпеці, варто відразу звернутися до професіоналів. Охорона житла буде організована правильно і грамотно.

Компанія «ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ» пропонує Вам встановити сигналізацію. Наші фахівці якісно і в самі стислі терміни виконають роботи з проектування, монтажу та обслуговування систем будь-якої складності. Сучасна охоронна сигналізація, що має всі необхідні сертифікати якості, допоможе надійно захистити Ваше майно.

Як працює

Установка охоронної сигналізації передбачає підключення до пульту централізованої охорони, і якщо зловмисник наважиться  проникнути в Ваш будинок, по сигналу «Тривога» відразу ж виїде група швидкого реагування. Досвідчені співробітники, які пройшли спеціальну підготовку, екіпіровані засобами активної оборони та травматичним знаряддям, здатні дати відсіч будь-якому зловмисникові. З ними охорона житла буде ще більш надійною.

Охоронна сигналізація - один з найдоступніших і ефективних способів захисту житлового приміщення. За статистикою, понад 96% злодіїв не ризикне зазіхати на об'єкт, що охороняється. Таким чином, установка охоронної сигналізації не тільки захистить житло від несанкціонованого проникнення, але і попередить дії зловмисників. Сам монтаж системи не займе багато часу. Всього кілька кроків, і Ваше житло під надійним  захистом.

Ми гарантуємо безпеку Вашого будинку або квартири, і пропонуємо укласти договір з компанією «ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ».

Замовити наші послуги можна на сайті. Якщо цікавить ціна, уточніть вартість по телефону у представника компанії.

Фірма працює не тільки в Києві, а й по всій Україні.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь