Охорона житла

довірте безпеку і захист свого житла професіоналам своєї справи
Охорона квартир

Хочете відчувати себе захищено і комфортно? Хочете знати, що ваші рідні та близькі, а також все майно, нажите непосильною працею в безпеці? Тоді найкращий засіб - це підключити охорону.

докладніше
Охорона котеджів

За даними вітчизняної статистики, в останні роки збільшилася кількість крадіжок у заміських будинках. Влітку багато людей виїжджають із кам'яних джунглів своїх квартир і переїжджають у заміські котеджі. А ось взимку ці елітні будинки залишаються порожніми і стають уразливими для грабіжників.

Як із цим боротися, запитаєте ви?

докладніше
Охорона приватних будинків

Охорона приватних будинків передбачає комплексний підхід, що забезпечить захист від будь-якого типу проникнення на територію будівлі з метою пограбування або нанесення шкоди. Для її реалізації ми використовуємо сучасне обладнання, яке працюватиме цілодобово та постійне підлягатиме перевірці нашими фахівцями.

докладніше
Охорона дачі

Дача для багатьох людей стає справжньою віддушиною. На дачі можна подихати свіжим повітрям, відпочити від міської метушні і побути в тиші. Часто дача знаходиться недалеко від основного місця проживання, а значить доступна практично у будь-яку пору року.

докладніше
Охорона житлових комплексів

Житлові комплекси користуються неабияким попитом. Як правило, це нові будинки, компактно розташовані на виділеній території. За рахунок великого скупчення людей, зазвичай заможних, житлові комплекси привертають увагу зловмисників - тих, хто бажає збагатитися за чужий рахунок. Тому найчастіше безпека ЖК гарантована використанням технічних засобів і послуг охоронних служб.

докладніше
Охорона гаража
докладніше
Чому варто замовити охорону саме у нас?
idk_bg
Використання
новітніх технологій
у сфері охорони
idk_bg
Мінімізація
витрат клієнта на
охорону
idk_bg
Гнучка цінова
політика при високому
якості послуг
idk_bg
Найкоротші терміни
взяття об'єкта під
охорону


У наш час, нам, жителям великих мегаполісів, стає все важче відчувати себе в безпеці. Все частіше замислюємося, як уберегти себе, своїх рідних і близьких, як не наразити їх на небезпеку, як захистити майно?!

Адже ми живемо у час економічної та політичної нестабільності, загрозу нашому життю можуть створити багато небезпечних ситуацій. Шахраї, злочинці, які ненаситно хочуть отримати «своє».

Раніше «безпека» слугувала елементом крутизни тільки для бізнесменів, але зараз це просто життєва необхідність.

Не бажано покладатися на перевірених сусідів, броньовані двері, замки із секретним механізмом або банальні ґрати на вікнах.

Встановлення охоронної, тривожної сигналізації, а також системи відеоспостереження - це прекрасне рішення охорони житла. На сьогоднішній день гарантування надійної безпеки різних об'єктів неможливе без застосування сучасних охоронних систем. Вони дозволяють не тільки фіксувати події, що відбуваються на об'єкті, який знаходиться під охороною, а й дають можливість оперативно попереджати виникнення небажаної ситуації.

Для ефективної роботи охоронної системи дуже важливо підібрати якісне обладнання та виконати правильний монтаж.

Охорона житла - це перш за все ваш спокій

Що входить в охоронну сигналізацію:

  • Центральна панель
  • Датчики відкриття дверей/вікон
  • Датчики руху
  • Сигналізація

Також існують додаткові датчики: датчик протікання води, датчик чадного газу, датчик диму.
Основне завдання охоронної сигналізації - запобігання незаконному проникненню зловмисників у будинок/квартиру.

Підключення вашого житла під охорону не забере багато часу. Наші фахівці встановлять обладнання і під´єднають ваше житло до пульту централізованого спостереження. Якщо раптом спрацює сигналізація, на об'єкт негайно виїжджає група швидкого реагування.

Ще одним ефективним способом захисту свого житла є відеоспостереження. Ще донедавна система відеоспостереження була доступна тільки великим підприємствам, державним установам, банківським структурам, але зараз її можна використовувати для охорони будинків і квартир.

Основні завдання системи відеоспостереження:

  • фіксація тривожних ситуацій;
  • попередження неправомірних дій;
  • візуальний контроль території;

Найчастіше відеоспостереження використовується там, де потрібна охорона будинків. Крім охорони всередині будинку, важлива ще й периметральна охорона території.

Найкраще рішення для встановлення охоронної сигналізації – звернутися до фахівців. ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ - це професійна охорона, доступна ціна та висока якість. Вартість охоронної системи залежить від побажань і запитів клієнта. Хочете замовити послугу? Телефонуйте за номером 0800500507 або залишайте заявку на сайті компанії.

Довірте свою безпеку професіоналам!

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь