Охорона великих об'єктів

Забезпечимо надійний контроль на Вашій території

Компанія «ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ» має великий досвід в організації охорони великих підприємств. Наші фахівці в найкоротші терміни проведуть обстеження і запропонують оптимальну схему, вміло поєднуючи переваги фізичної та технічної охорони об'єкта будь-якої складності. Всі наші працівники пройшли відповідне навчання і мають необхідні сертифікати та дозволи. Ми використовуємо тільки високотехнологічне обладнання провідних вітчизняних і світових виробників. Наша фірма має всі необхідні ресурси, щоб забезпечити захист Ваших цінностей. Ми пропонуємо доступні і якісні послуги в Києві та інших містах України.

Принципи організації роботи

Комплексна охорона об'єктів - це ряд заходів, серед яких можуть використовуватися:

  • система відеоспостереження та сигналізації;
  • організація контрольно пропускного пункту;
  • патрулювання території;
  • протипожежне обладнання.

питання / відповідь
НА типові запитання

Наше агентство спеціалізується на забезпеченні безпеки. Ми пропонуємо сучасні засоби, такі як системи супутникового моніторингу, без яких неможлива охорона об'єкта з великою площею або територій, віддалених від великих населених пунктів. З їх допомогою можна своєчасно помітити, що сталося проникнення на об'єкт, що охороняється, і оперативно вжити необхідних захисних заходів.

Довіртеся професіоналам

«ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ» надає високоякісні послуги, в які входить охорона приміщень, прилеглих територій. У нас можна замовити організацію комплексного захисту людей, обладнання, а також забезпечення окремих елементів систем безпеки.Вартість послуги охорони  залежить від кількості обранних заходів.

 

Ми намагаємося робити все, щоб ціна якісного захисту була доступною для всіх! Саме тому нас рекомендують своїм друзям і знайомим.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь