Охорона бізнесу в Києві

довірте безпеку і захист свого житла професіоналам своєї справи
Охорона великих об'єктів
Компанія «ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ» має великий досвід в організації охорони великих підприємств. Наші фахівці в найкоротші терміни проведуть обстеження і запропонують оптимальну схему, вміло поєднуючи переваги фізичної та технічної охорони об'єкта будь-якої складності. Всі наші працівники пройшли відповідне навчання і мають необхідні сертифікати та дозволи. Ми використовуємо тільки високотехнологічне обладнання провідних вітчизняних і світових виробників. Наша фірма має всі необхідні ресурси, щоб забезпечити захист Ваших цінностей
докладніше
Охорона офісу, складських приміщень
Компанія «ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ» надає повний комплекс охоронних послуг. Одна з них - охорона складів і офісів в Києві та інших містах України. Звичайно, кожен об'єкт індивідуальний і знайти оптимальну схему його захисту під силу тільки досвідченим фахівцям. Співробітники нашої компанії повністю відповідають високим вимогам, що пред'являються до персоналу охоронної фірми - всі пройшли відповідне навчання і мають необхідні дозволи і сертифікати. А великий досвід роботи в охоронній сфері дозволить організувати надійний захист Вашого майна в найкоротші терміни.
докладніше
Охорона магазинів, Мафів
Серед великого переліку послуг, що пропонує наша компанія, охорона магазинів та інших торгових точок дуже затребувана. Одні фахівці стверджують, що така тенденція пов'язана зі збільшенням кількості розкрадань, а інші вважають, що замовити послуги в фірмі, яка зможе якісно надати охоронні послуги набагато вигідніше, ніж наймати для цього не професійного сторожа. Компанія «ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ» пропонує відмінне поєднання ціни та якості послуг, що надаються. Нас відрізняє індивідуальний підхід до побажань кожного замовника.
докладніше
Охорона банків
Організувати надійну охорону банків не просте завдання. Це під силу тільки професіоналам. Компанія «ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ» повністю відповідає таким високим вимогам. Кваліфікація наших охоронців і технічних працівників підтверджена відповідними дозволами та сертифікатами, а багаторічний досвід роботи в охоронній сфері дозволить запропонувати клієнтові оптимальне рішення задачі в найкоротші терміни.
докладніше
Охорона ресторанів, кафе
докладніше
Чому варто замовити охорону саме у нас?
idk_bg
Використання
новітніх технологій
у сфері охорони
idk_bg
Мінімізація
витрат клієнта на
охорону
idk_bg
Гнучка цінова
політика при високому
якості послуг
idk_bg
Найкоротші терміни
взяття об'єкта під
охорону
Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від Охоронного Холдингу
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь