Охорона бізнесу

довірте безпеку і захист свого житла професіоналам своєї справи
Охорона підприємств
докладніше
Охорона великих об'єктів

Компанія «ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ» має великий досвід в організації охорони великих підприємств. Наші фахівці в найкоротші терміни проведуть обстеження і запропонують оптимальну схему, вміло поєднуючи переваги фізичної та технічної охорони об'єкта будь-якої складності. Всі наші працівники пройшли відповідне навчання і мають необхідні сертифікати та дозволи. Ми використовуємо тільки високотехнологічне обладнання провідних вітчизняних і світових виробників. Наша фірма має всі необхідні ресурси, щоб забезпечити захист Ваших цінностей

докладніше
Охорона офісу, складських приміщень

Компанія «ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ» надає повний комплекс охоронних послуг. Одна з них - охорона складів і офісів в Києві та інших містах України. Звичайно, кожен об'єкт індивідуальний і знайти оптимальну схему його захисту під силу тільки досвідченим фахівцям. Співробітники нашої компанії повністю відповідають високим вимогам, що пред'являються до персоналу охоронної фірми - всі пройшли відповідне навчання і мають необхідні дозволи і сертифікати. А великий досвід роботи в охоронній сфері дозволить організувати надійний захист Вашого майна в найкоротші терміни.

докладніше
Установка охоронної сигналізації
докладніше
Охорона магазинів та Мафів

Серед великого переліку послуг, що пропонує наша компанія, охорона магазинів та інших торгових точок дуже затребувана. Одні фахівці стверджують, що така тенденція пов'язана зі збільшенням кількості розкрадань, а інші вважають, що замовити послуги в фірмі, яка зможе якісно надати охоронні послуги набагато вигідніше, ніж наймати для цього не професійного сторожа. Компанія «ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ» пропонує відмінне поєднання ціни та якості послуг, що надаються. Нас відрізняє індивідуальний підхід до побажань кожного замовника.

докладніше
Охорона будівельних майданчиків
докладніше
Охорона банків

Організувати надійну охорону банків не просте завдання. Це під силу тільки професіоналам. Компанія «ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ» повністю відповідає таким високим вимогам. Кваліфікація наших охоронців і технічних працівників підтверджена відповідними дозволами та сертифікатами, а багаторічний досвід роботи в охоронній сфері дозволить запропонувати клієнтові оптимальне рішення задачі в найкоротші терміни.

докладніше
Охорона ресторанів і кафе

Охорона ресторанів в Києві є неймовірно популярною послугою, оскільки саме завдяки ній можна підтримувати безпечні умови у закладі для того, щоб його гості почувалися комфортно та були впевнені в тому, що ніщо не зможе зіпсувати їх відпочинок.

докладніше
Чому варто замовити охорону саме у нас?
idk_bg
Використання
новітніх технологій
у сфері охорони
idk_bg
Мінімізація
витрат клієнта на
охорону
idk_bg
Гнучка цінова
політика при високому
якості послуг
idk_bg
Найкоротші терміни
взяття об'єкта під
охорону

Охорона бізнесу — один з основних напрямків діяльності компанії «Охоронний Холдінг». Ми пропонуємо різні варіанти систем захисту. Це може бути фізична охорона і пультова сигналізація. Остання зручна і ефективна, підходить для різних об'єктів: складських приміщень, магазинів, офісів, торгових центрів, ресторанів, фінансових організацій. Включає мобільну тривожну кнопку, яка дозволяє в будь-який момент передати сигнал на центральний пульт і викликати наряд групи швидкого реагування. Вона встановлюється в будь-якому зручному місці (під столом, на стіні).

Охорона бізнес-об'єктів — це просто і надійно. Охоронний патруль виїжджає на виклик протягом декількох хвилин.

Вашу безпеку і збереження майна в цілодобовому режимі забезпечує якісне сучасне обладнання, яке не підведе в потрібний момент.

Можливості компанії «Охоронний Холдінг» дозволяють створювати індивідуальні системи безпеки, наприклад, поєднуючи охоронну сигналізацію і комплекс відеоспостереження.

Охорона бізнесу у Києві та інших містах України за розумними цінами буде цікава власникам навіть невеликих об'єктів. Ми працюємо в індустрії безпеки з 2012 року і за цей час нашими клієнтами стали сотні організацій та компаній.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь