У Маріуполі пройшов 5-й відкритий турнір серед команд груп швидкого реагування Компанії з кікбоксингу на призи «Охоронного Холдінгу»

30.08.2018

21 серпня в спорткомплексі «Іллічівець» змагалися вісім колективів, що представляють сім міст України. Крім маріупольців («Агентство безпеки»), в змаганнях брали участь команди Києва («Охоронний Холдінг»), Запоріжжя та Дніпра (Охорона-Холдінг), Кам'янського, Кривого Рогу («Барс») і Львова («Захід-Холдінг»). Ще одним учасником турніру стали наші друзі і партнери з Києва — команда «Дельта-Донбас».

Переможцями турніру стали запорожці (Роман Чаричанській — капітан, Олександр Єремчук, Олег Каліберда і Дмитро Сєрков); друге місце дісталося спортсменам з Кам'янського (Владислав Бігун — капітан, Борис Паливода і Євген Курісь). Здолавши у запеклій боротьбі непоступливих дніпрян, третє місце вибороли господарі змагань — команда Маріуполя (Богдан Савченко — капітан, Віталій Андрєєв, Антон Жиляєв, Сергій Котолупов).

Хлопці з Дніпра цього разу проявили максимум вольових якостей і змусили суперників рахуватися з ними. Істотний прогрес у львівських бійців. Є міцні хлопці й на Галичині! А ось спортсменів з Кам'янського спіткала невдача — двоє хлопців травмувалися на стадії півфіналу, і лікар не дозволив їм продовжити змагання.

Наші друзі з Києва, які представляли ТОВ «Дельта-Донбас», цього разу не увійшли до трійки лідерів. Але тепер у них є стимул поліпшити результат наступного разу.

Суддівська бригада обрала найкращих спортсменів турніру. У категорії до 80 кг ним став запорожець Олександр Єременко, до 85 кг — Борис Поливода з м. Кам'янське, у найважчій категорії (до 90 кг) — також представник команди-чемпіона Олег Каліберда. Переможцю, призерам та кращим бійцям були вручені кубки, дипломи та грошові сертифікати.

Гості турніру відзначили високий рівень підготовки атлетів, їх мужність, а також гідний рівень організації спортивного свята.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь