У Києві «Охоронний Холдинг» провів навчання з інсценуванням пограбування банку

01.08.2018

У Києві пройшли спільні навчання «Охоронного Холдингу» і банку ПУМБ. «Злочинці» були затримані на місці злочину протягом лічених хвилин.

 

Практичні заняття, які пройшли 19 липня, стосувалися порядку дій і комунікації в екстрених ситуаціях.

 

Професійні вміння співробітників «Охоронного Холдінгу» дозволили працівникам банку отримати необхідні знання та практичні вміння, як правильно діяти в нестандартній ситуації.

 

У навчаннях брали участь касири, адміністрація, керуючі. Кожен з працівників має інструкції на випадок екстрених випадків (нападу, пограбування, захоплення), які зміг відпрацювати в умовах максимально наближених до реальних.

 

У ролі зловмисників виступали двоє працівників «Охоронного Холдингу». Вони, як і годиться злочинцям, увірвалися в приміщення, поклали присутніх на підлогу, почали вимагати гроші. Касир не розгубився і встиг натиснути тривожну кнопку.

 

На цьому навчання не закінчилися. В даному випадку перевірка стосувалася і самих співробітників «Охоронного Холдингу». За інструкцією на «місце події» виїхали два наряди групи швидкого реагування. Обидва наряди спрацювали професійно і оперативно. «Зловмисники» були знешкоджені і затримані членами екіпажу.

 

Подібні навчання «Охоронний Холдінг» проводить спільно з банком ПУМБ не вперше. Це дозволяє відпрацьовувати навички як працівникам банку, так і фахівцям охоронної компанії.

 

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь