«3:0 НА ТВОЮ КОРИСТЬ

24.07.2019

 

Регламент надання послуги «3:0 НА ТВОЮ КОРИСТЬ»

 

З 2019 року лідер охоронних послуг в Україні - ТОВ « ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» пропонує усім бажаючим скористатися новою послугою: «3:0 НА ТВОЮ КОРИСТЬ» (надалі – Послуга)

Зміст послуги

 

Завдяки запровадженню нової акційної пропозиції від ТОВ «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ», користувачі, які бажають підключитись до послуг охорони та забезпечити безпеку своїх квартир за допомогою охоронного обладнання AJAX, зможуть скористатися послугою «3:0 НА ТВОЮ КОРИСТЬ».

За умовами участі у акційній пропозиції, користувачу необхідно придбати мінімальний комплект «AJAX» StarterКit, за необхідністю доукомплектовати додатковим обладнанням в ТОВ «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ», здійснити перший платіж у розмірі 3 грн. 00 коп. (три грн. 00 коп.) з урахуванням ПДВ, згідно умов договору, за перших три місяці. Надалі, починаючи з 4 місяця, щомісячно вносити абонентську плату у розмірі 250 гривень 00 коп. (двісті п’ятдесят грн. 00 коп. без урахування ПДВ).

Згідно з пропозицією «3:0 НА ТВОЮ КОРИСТЬ», за умови купівлі Ajax StarterKit клієнт отримує послугу наступного наповнення:

- Монтаж обладнання «AJAX» ;

- Три місяці без абонентської плати*;

- Послугу підключення до ПЦС;

- 2 виїзди на місяць групи швидкого реагування;

- Мінімальний час приїзду наряду на тривогу;

- Налагодження мобільного додатку для управління охоронним обладнанням і контролем приміщень (версії для Android і iOS) ;

- Послугу «персональний менеджер» ;

Управління та контроль сигналізацією здійснюється дистанційно, зі смартфонів/ брелоку, або за допомогою клавіатури. Якщо тривога спрацює, абонент отримає повідомлення і йому надійде телефонний дзвінок. За допомогою програми для смартфона, крім зазначених опцій, можна дізнатися статус охорони житла в реальному часі та керувати обладнанням в режимі онлайн. Якщо датчик спрацює або зв'язок з обладнанням зникне, власнику житла і «ОХОРОННОМУ ХОЛДІНГУ» надійде сигнал тривоги. Наряд охоронної компанії відразу виїжджає на місце події.

* Під терміном «Три місяці без абонентської плати*» слід приймати платіж з першого по третій місяць включно у розмірі 1грн. 00 коп. в місяць (одна грн.00коп.) з урахуванням ПДВ.

 

Мета проведення

 

Метою запровадження послуги ««3:0 НА ТВОЮ КОРИСТЬ» є залучення нових клієнтів та підвищення лояльності вже існуючих клієнтів ТОВ «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» на території України за рахунок проведення даної рекламної пропозиції.

 

Умови надання послуги

 

Отримати послугу може будь-який дієздатний громадянин України, якому на момент запровадження послуги (укладання договору – для нових клієнтів) виповнилося 18 років або будь-яка фізична особа зареєстрована на території України, за умови наявності у особи правоустановчих документів на приміщення, яке буде передано під охорону.

Для початку отримання послуг необхідно подати заявку до контакт-центру охорони за номером 0800500507 (безкоштовно для дзвінків зі стаціонарних телефонів на території України), протягом періоду запровадження послуги «3:0 НА ТВОЮ КОРИСТЬ», шляхом замовлення у глобальній мережі Інтернет за адресою: ohholding.com.ua, або замовити у офіційного представника компанії

 

Вартість послуги

 

За умовами підключення до послуги «3:0 НА ТВОЮ КОРИСТЬ», клієнт сплачує перший платіж у розмірі 3 грн. 00 коп. (три грн. 00 коп.) з урахуванням ПДВ згідно умов договору, за перших три місяці. Надалі, починаючи з 4 місяця, щомісячно вносить абонентську плату у розмірі 250 гривень 00 коп. (двісті п’ятдесят грн. 00 коп. без урахування ПДВ). У вартість входить повний пакет передбачений договором на послуги охоронної компанії – від супроводу клієнта, до виїзду за спрацюванням сигналізації, передача даних з приладу. Клієнт не сплачує за монтажні роботи та налаштування мобільного додатку.

              

 

Територія надання послуги

 

На першому етапі запровадження послуги «3:0 НА ТВОЮ КОРИСТЬ» буде доступна у наступних містах на території України (далі - «Місце запровадження послуги»), а саме: Львов, Київ, Дніпро, Запоріжжя, Павлоград, Кривий Ріг, Маріуполь, Кам’янське, Нікополь. Надалі послуга «3:0 НА ТВОЮ КОРИСТЬ» буде доступна по всій території України.

 

Період реалізації послуги «3:0 НА ТВОЮ КОРИСТЬ»

Актуальність підключення послуги з 25.07.2019 р. по 31.12.2020 р.

 

0800500507

Заказать консультацию

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь