ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ став офіційним партнером з безпеки Міжнародного турніру з кросфіту Kyiv Battle

06.02.2018

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНИР З КРОСФІТУ KYIV BATTLE 2018

Друзі, нагадуємо, що 3-4 лютого в Києві відбувся Kyiv Battle 2018 - міжнародний турнір з кросфіту. У ці дні в столичному виставковому центрі «АККО Інтернешнл» змагалися професіонали і аматори з України та близького зарубіжжя показавши справжню силу і витривалість, вступивши в боротьбу за звання кращого кросфітера.

Цього року у відбірковому турі взяло участь майже 400 атлетів. Серед них були українці та представники таких країн як Польща, Молдова, Туреччина, Литва та інші.Вже другий рік поспіль головним суддею турніру був чемпіон світу, п’ятикратний чемпіон України з пауерліфтингу та сертифікований CrossFit Judge Антон Галагуз.

ДИВИСЬ БІЛЬШЕ ФОТО З ТУРНІРУ KYIV BATTLE 2018

Завдяки поєднанню сучасних технологічних засобів і фізичній охороні, які забезпечив “Охоронний холдінг”, майже 400 атлетів турніру з різних країн світу змогли спокійно сконцентруватися на змаганнях та шляху до перемоги, а більше 4000 глядачів — в безпеці спостерігали та вболівали за найкращих кросфітерів України і світу.

Протягом двох днів турнір відвідало біля 4 000 глядачів, серед яких були помічені: Олімпійська чемпіонка з фехтування Ольга Харлан, стронгмен Сергій Конюшок, відомий ведучий Анатолій Анатоліч. Коментувала онлайн трансляцію змагання абсолютна чемпіонка світу з фітнесу та багаторазова призерка турнірів з кросфіту Оксана Оробець, яка цього року на змаганнях не виступала, але, за її словами, рвалася у бій.

 

 

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь