ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ відзначений нагородою «Лідер року 2017»

07.09.2017

ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ відзначений нагородою «Лідер року 2017»

На кінці минулого місяця, напередодні Дня незалежності України, в місті Львові, відбулася чергова важлива для «ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ» подія - компанія відзначена нагородою «Лідер року 2017» і завоювала звання Lider of the branch ( « лідер галузі »).

Проведення ранжирування результатів діяльності компаній і святкова церемонія нагородження, організовані Національним бізнес-рейтингом. Захід відбувся в рамках Міжнародної бізнес-конференції, в якій брали участь більше сотні провідних підприємств з різних частин України, Казахстану та Грузії.

«ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» посів 1-е місце серед компаній сфери охоронних послуг, що удостоїлися золота рейтингу. Визначення переможців відбувалося за кількома показниками, на основі комплексного аналізу публічних статистичних фінансово-економічних даних діяльності всіх компаній України.

Оргкомітетом рейтингу відзначені високі показники підприємств - переможців рейтингу і їх значний внесок у розвиток державної економіки.

Отримана «ОХОРОННИМ ХОЛДІНГОМ» нагорода - це результат щоденної праці кожного співробітника, від охоронця до керівника. Це результат командної роботи і вірного керівництва бізнес-процесами. Символ сміливості, надійності і успіху. Так тримати! Вперед, до нових успіхів в 2018 році!

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь