ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР З БЕЗПЕКИ 8th NOVA POSHTA KYIV HALF MARATHON

27.04.2018

22 квітня 2018 у м. Києві відбувся перший з шести запланованих стартів - восьмий Київський міжнародний напівмарафон - NOVA POSHTA KYIV HALF MARATHON! Охочі взяли участь в забігах на дистанції: 21 0975 км, 5 км або 2 км.


ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ взяв на себе відповідальність за безпеку учасників на заході, ставши офіціальним партнером з безпеки Run Ukraine. Компанія ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ створила всі умови, щоб на кожному метрі від старту до фінішу учасники та гості почували себе у безпеці. Під час забігу про спокій подбали найкращі працівники приватної охорони країни. Компанія залучила групи швидкого реагування та забезпечила захід сучасними системами безпеки вздовж всього маршруту.

ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ підтримує заходи, що залучають до здорового образу життя та подарувала можливість бажаючим співробітникам подолати дистанцію разом з учасниками та розділити неймовірні ємоції разом з Nova Poshta Kyiv Half Marathon!


В заході прийняли участь професійні спортсмени і аматори різних вікових категорій, від самих маленьких до людей поважного віку. У NOVA POSHTA KYIV HALF MARATHON близько 11000 учасників з більш як 50 країн та майже 25000 вболівальників.

Nova Poshta Kyiv Half Marathon – найбільший біговий захід, який об`єднав тисячі людей заради єдиної мети, пробігти чарівними вулицями м. Київа, насолодитись миттю разом з однодумцями та здобути маленьку, але таку жадану перемогу. В 2018 році команди компанії ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ та їх партнери з безпеки приймуть участь в стартах ліги та забезпечать заходи сучасними системами безпеки і в інших містах країни: Київ, Львів, Запоріжжя, Дніпро, Одеса.


Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь