«Охоронний Холдінг» забезпечив безпеку спортсменів під час київського марафону

09.10.2018

Компанія «Охоронний Холдінг» забезпечила безпеку під час дев'ятого київського марафону 9th Wizz Air Kyiv City Marathon, що відбувся 7 жовтня. Це один з найбільш масштабних спортивних заходів, які проводить RUN UKRAINE.

Цього разу забіг виявився рекордним за кількістю учасників, причому на всіх дистанціях. 42 км в цьому році бігли 1626 марафонців. В цілому, на різних дистанціях на старт вийшли понад 11 тис. осіб з 50 країн.

Першим до фінішу вже другий рік поспіль прийшов Артем Піддубний з результатом 2:28,29. Серед жінок першою була Юлія Тарасова — 2:54,14.

Організувати охорону такої значної кількості учасників — завдання не з простих, але фахівці компанії «Охоронний Холдінг» мають чималий досвід в цьому напрямку. Ми забезпечували охорону на всьому маршруті, який пролягав уздовж центральної вулиці столиці — Хрещатика. Учасники спортивного свята відзначили гарну організацію. Марафонці могли ані про що не хвилюватися, цілком зосередившись на досягненні поставленої мети.

«Охоронний Холдінг» є постійним партнером з безпеки RUN UKRAINE. Ми охороняємо порядок під час масових спортивних подій по всій Україні. В роботі задіяні висококваліфіковані професіонали з груп швидкого реагування, які мають досвід роботи в правоохоронних і охоронних структурах і готові оперативно усунути будь-яку непередбачену ситуацію. Крім того, наші співробітники беруть участь в забігах, розділяючи маршрут з іншим учасниками.

Компанія «Охоронний Холдінг» — одна з найбільших приватних охоронних організацій. Ми спеціалізуємося на наданні охоронних послуг широкого спектра. Працюємо як з фізичними особами, так і з представниками малого, середнього та великого бізнесу. У нашому штаті власні групи швидкого реагування та якісна сучасна матеріально-технічна база.

 

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь