ОХОРОНА БЕЗ АБОН. ПЛАТИ

26.07.2019

 

 

Завдяки запровадженню нової акційної пропозиції від ТОВ «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ», користувачі, які бажають підключитись до послуг охорони та забезпечити безпеку своїх квартир за допомогою охоронного обладнання AJAX, зможуть скористатися послугою «3:0 НА ТВОЮ КОРИСТЬ».

За умовами участі у акційній пропозиції, користувачу необхідно придбати мінімальний комплект «AJAX» StarterКitза необхідністю доукомплектовати додатковим обладнанням в ТОВ «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ», здійснити перший платіж у розмірі 3 грн. 00 коп. (три грн. 00 коп.) з урахуванням ПДВ, згідно умов договору, за перших три місяці. Надалі, починаючи з 4 місяця, щомісячно вносити абонентську плату у розмірі 250 гривень 00 коп. (двісті п’ятдесят грн. 00 коп. без урахування ПДВ).

 

Згідно з пропозицією «3:0 НА ТВОЮ КОРИСТЬ», за умови купівлі Ajax StarterKit клієнт отримує послугу наступного наповнення:

- Монтаж обладнання «AJAX» ;

- Три місяці без абонентської плати*;

- Послугу підключення до ПЦС;

- 2 виїзди на місяць групи швидкого реагування;

- Мінімальний час приїзду наряду на тривогу;

- Налагодження мобільного додатку для управління охоронним обладнанням і контролем приміщень (версії для Android і iOS) ;

- Послугу «персональний менеджер» ;

Управління та контроль сигналізацією здійснюється дистанційно, зі смартфонів/ брелоку, або за допомогою клавіатури. Якщо тривога спрацює, абонент отримає повідомлення і йому надійде телефонний дзвінок. За допомогою програми для смартфона, крім зазначених опцій, можна дізнатися статус охорони житла в реальному часі та керувати обладнанням в режимі онлайн. Якщо датчик спрацює або зв'язок з обладнанням зникне, власнику житла і «ОХОРОННОМУ ХОЛДІНГУ» надійде сигнал тривоги. Наряд охоронної компанії відразу виїжджає на місце події.

* Під терміном «Три місяці без абонентської плати*» слід приймати платіж з першого по третій місяць включно у розмірі 1грн. 00 коп. в місяць (одна грн.00коп.) з урахуванням ПДВ.

 

0800500507

Заказать консультацию

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від Охоронного Холдингу
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь