Зручність та безпека на промисловому підприємстві

27.04.2021

Компанія «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» встановила системи відеонагляду на ПрАТ «ЗАПОРІЖВОГНЕТРИВ» – одному із найбільших вогнетривких підприємств в Україні, що входить до п҆ятірки наймасштабніших виробників вогнетривкої продукції країн СНД.

Установка системи відеоспостереження на підприємстві є запорукою збереження виробленої продукції і промислового обладнання, а також допомагає запобігти будь-які позаштатні ситуації, спричинені, у тому числі й людським фактором. Без відеокамер неможливо забезпечити і повноцінний контроль за роботою співробітників та пересуванням службового транспорту територією заводу.

Проектування та установка систем відеоспостереження на промисловому підприємстві вимагає високої кваліфікації технічних спеціалістів.

Вважається, що такий технічний засіб безпеки є одним із найскладніших в усій системі відеонагляду. Пов҆язують це із великою площею промислових об҆єктів, адже камери повинні не лише «охопити» усю територію заводу: внутрішні та зовнішні ділянки, адміністративні будівлі та склади, основне та допоміжне виробництво, а й у той же час легко масштабуватися, аби у разі необхідності на нових виробничих лініях чи в окремих цехах була можливість збільшити кількість технічних засобів безпеки.

Системи промислового відеоспостереження дозволяють заздалегідь передбачити можливі ризики технологічного характеру на підприємствах, і своєчасно на них відреагувати. Підвищена надійність камер відеонагляду допоможе зберегти життя і здоров҆я усіх, хто знаходиться на території об҆єкта.

Суттєвою перевагою таких технічних засобів охорони є їх легка інтеграція з іншими інноваційними системами безпеки.

Встановлені системи відеонагляду на підприємстві дозволили в онлайн-режимі контролювати виробничі процеси: сортування продукції, технологію формування мас в основних цехах і роботу пресового обладнання.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь