ПАТ «ДМК» під надійним захистом «ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ»

19.05.2021

Ефективність функціонування підприємства у тому числі залежить і від безпечних умов роботи для працівників. Необхідність у професійній організації таких умов виникла і на ПАТ «ДНІПРОВСЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ КОМБІНАТ».

Після ретельного дослідження об′єкта, фахівці компанії «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» рекомендували встановити системи відеоспостереження. Адже готова продукція, виробниче обладнання, результати інтелектуальної діляльності потребують цілодобового контролю.

Сучасні технічні засоби охорони своєчасно фіксують будь-які зміни, які відбуваються всередині підприємства чи на його території. Це дозволяє співробітникам служби охорони вчасно відреагувати на позаштатні ситуації та прийняти правильні рішення задля їх усунення. Камери відеоспостереження монтують на визначених місцях: по периметру об’єкта, фасад будівлі і автостоянка, контрольно-пропускний пункт, склади і цехи для контролю виробничого процесу і т.д.

Багаторічний досвід встановлення таких засобів, вкотре доводить: монтаж камер відеонагляду – це не витрати, а інвестиція в майбутнє.

«ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» встановив системи відеоспостереження на ПрАТ «ДМК». Це дозволило здійснювати:

  • цілодобовий моніторинг периметра і території заводу;
  • спостереження за підприємством;
  • контроль технологічних процесів на виробництві, у тому числі і  дотримання норм техніки безпеки та трудової дисципліни;
  • захист об′єкта від несанкціонованого проникнення зловмисників.

Беззаперечною перевагою камер відеоспостереження є їх здатність інтегруватися з іншими системами безпеки.

 

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь