Наші чемпіони

22.10.2019

Наші чемпіони

Холдинг охоронних підприємств ШЕРИФ та Всесвітня Рада Панкратіону (WPC) цього року організували всеукраїнський турнір за правилами професійного панкратіону Sheriff Fight Challenge.

Так, 17 вересня 2019 року вперше у Чернівцях провели 3 відбірковий турнір «Sheriff Fight Challenge». Найкращі панкратіоністи Чернівців, області та навіть України зійшлися в октагоні.

Sheriff Fight Challenge здивував розмахом і масштабністю нового челенджа. Челендж підтримала Всесвітня рада Панкратіона (WPC), тож змагання проходили за суворими правилами, під пильним наглядом професійних рефері на боях.

Ці змагання для тих, хто вміє тримати удар, вміє контролювати себе та розуміє, що таке спорт.

Співробітник ГШР м. Запоріжжя нашого партнера з безпеки «ОХОРОНА-ХОЛДІНГ» Булига Микита Олександрович – чемпіон України з Фрі-файту, чемпіон України з Фулл - контакт Джиу-джитсу, срібний призер України з Самбо, бронзовий призер на чемпіонаті Європи з Бойового Самбо, 4-х кратний переможець з ММА, і на цих змаганнях також отримав перемогу та зайняв 2 місце. І це далеко ще не всі регалії.

Ще один доказ того, що в компанії нашого партнера з безпеки «ОХОРОНА-ХОЛДІНГ» працюють справжні професіонали, які постійно підвищують свою кваліфікацію.

Пишаємося своїми спеціалістами та бажаємо успіху, надалі боротися за перемогу як на змаганнях, так і у житті!

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь